• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy mogę być w ciąży?

Status
Zamknięty.

paputek

Cichy Podglądacz
Lewiatan napisał:
Mi też dosyć obleśnie kojarzy się określenie fasolka. My tak nigdy nie mówiliśmy, nawet przed poznaniem płci. No a teraz już wiadomo, że będę miał syneczka :D Jupi!

Gratuluje ! nastepna istota na ziemii :D moze zalozylbys swoj watek na forum i pisal co jakis czas jak sobie radzisz w roli ojca albo jak wyglada takie zycie, ja bylbym zinteresowany,o ile nie godzi to w twoja prywatnosc rozumiem :)
 

Lewiatan

Nowicjusz
Hmm...chwilowo jestem ojcem oczekującym :) Nie wiem też, czy innych interesowałyby moje zmagania z dzidzią. Jak masz jakieś pytania, to zawsze możesz pisać na priv, a ja w miarę możliwości postaram się pomóc.
 

romuald13

Cichy Podglądacz
Słuchajcie jeśli chodzi o rozwód to nie ma takiej opcji bo ja nie jestem mężatką a jeśli o dziecko to nadal nie mam okresu.Mój TZ jest przewspaniałym człowiekiem i jeszcze raz zaznaczam -wie że pragnę dziecka!!!Ja mu cały czas mówię o tym kiedy w końcu...?On się liczy z tym że może być wpadka bo róznież wcześniej pisąlam żadnych środków antykoncepcyjnych nie stosujemy!!!Jeśli zaszłabym w ciąże napewno nic by się nie zmienilo w naszym związku a napewno by mnie nie zostawił.Zbyt długo jesteśmy razem!!!Zbyt wiele poświęciliśmy by móc razem być-doslownie!To że ja pragnę dziecka to nic złego!Bardzo bym się cieszyła jakbym w tej chwili była w ciązy.Mój TZ zaczyna się domyślać.Poza tym trudno niezauważyć braku okresu.Zaczyna mnie głaskac po brzuszku i przytulać się dno niego.Nic nie mówi narazie ale wie że okres mi się spóźnia!Jeśłi bylabym w ciązy to nie dlatego że zaplanowałam tylko dlatego że wpadliśmy a nie ukrywam że bardzo bym tego chciała!
 

romuald13

Cichy Podglądacz
U mnie bez zmian :)

Dzisiaj temperatura 37.1 C Piersi tak jakby mniej bola ale bolą.Śluz biały a szyjka tak jaby poszla troszke w górę (co to może oznaczać?) i chyba twarda.
Moje samopoczucie w normie.Jutro kupuje test ale zrobie go dopiero w sobotę.Dzisiaj jest 34 dzień cyklu i narazie nie zapowiada się na okres (dzięki Bogu)

Mój TZ już wie i nie jest zły :)
Jednak mowi że to jeszcze nie ten czas ale czasu się nie cofnie.
Przytula mnie i ciągle powtarza że kocha a na pytanie czy mnie zostawi mówi że nie ma takiej opcji :D
Boje się jednak że to może być nie ciąża tylko cos innego. Już tak bardzo się ciesze z tego jak się potoczyły moje sprawy a jeśli to nie będzie ciąża to chyba się zalamie :cry: Narazie jestem dobrej myśli i oby do soboty.
 

romuald13

Cichy Podglądacz
Lewiatan napisał:
Dzisiaj temperatura 37.1 C Piersi tak jakby mniej bola ale bolą.Śluz biały a szyjka tak jaby poszla troszke w górę (co to może oznaczać?) i chyba twarda.

Straciłem apetyt :?

Wiesz co !Nikt ci nie każe czytać tego wątku skoro nie chcesz!Ja cię do tego nie zmuszam,absolutnie i jeśli nie chcesz odpowiadać na moje pytania które zadaje to wogóle się nie udzielaj na tym wątku bo takich jak ty nie pytam i nie prosze o odpowiedź!Nie chcesz,nie musisz!
Skoro zadaje pytania to oczekuje odpowiedzi i napewno nie takiej jaka mi udzieliłeś!Są tu bardziej tolerancyjni ludzie wiec do nich kieruje swoje pytania!
 

romuald13

Cichy Podglądacz
skanuj0001zo8.jpg
 

gonia

Erotoman
super gratuluje oby wszystko było w porządku

Ja sie wlasnie dowiedziałam ze moja siostra ktora jest w 8 miesiacu była na badaniach i wykryli że maleństwo ma wade serduszka i układu pokarmowego straszne czemu akurat musi to trafic na osoby ktore pragna miec dziecko i maja mozliwosci zeby je miec a jakas małolata przespi sie z chłoapkiem w krzakach bedzie miala zdrowe dziecko ktore wywali na smietnik. :(
 

romuald13

Cichy Podglądacz
Dziękuje wam bardzo.Dzisiaj nie spędzam dużo czasu przy kompie bo jutro egzaminy mnie czekają ale u mnie wszystko dobrze.Mój TZ był przy mnie jak pokazała się kreska i bardzo mnie przytulił do siebie.Chyba jeszcze oboje nie wierzymy w to co się stało :wink:
 

paputek

Cichy Podglądacz
romuald13 napisał:
Dziękuje wam bardzo.Dzisiaj nie spędzam dużo czasu przy kompie bo jutro egzaminy mnie czekają ale u mnie wszystko dobrze.Mój TZ był przy mnie jak pokazała się kreska i bardzo mnie przytulił do siebie.Chyba jeszcze oboje nie wierzymy w to co się stało :wink:

Wiec widze ze wszystko ok :) zycze wszystkiego dobrego i gratuluje.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry