• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy grzeczne żony mają niegrzeczne Fantazje?

On1001

Erotoman
Czasami okazuje się wręcz, że ta najgrzeczniejsza i najbardziej ułożona na co dzień żona, ma tak rozwiniętą wyobraźnię i chowa w sobie takie fantazje, że wprawiłaby wielu facetów w zdumienie. Tylko nie każdy facet potrafi to z niej wydobyć, gdyż nie dzieje się to ot tak, na pstryknięcie palcem. Jednak wysiłek włożony w cały proces baaaardzo popłaca 😉
Z drugiej strony to się nie dziwię. Wielu facetów też jest dość purytańskich i anal nie, pomacać po jajkach nie, a nawet tacy że oral nie. A potem jak kobieta chce go po jajkach posmyrać to wychodzi że ona to jakaś zboczona i wg. No właśnie, to jest najgorsze, że nie można po prostu powiedzieć że mnie to nie kreci, tylko od razu Ty jesteś jakaś nienormalna bo Ci się to podoba. Nie mówię że jest tak bardzo często, ale niestety zdarza się co jakiś czas.
 
Mężczyzna

dariusz-dariuszowy

Nowicjusz
Właśnie...
Ja chciałem sprawdzić jaka jest żona naprawdę, jak mnie nie ma, jak jest sama. Zdziwiłem się jaki ma temperament, jak często się masturbuje, co ogląda, jak wyuzdane filmy ja krecą.... usłyszeć jak żona jęczy, gdy sama dotyka się podczas kąpieli i ten intensywny plusk wody...
albo jak robi to przy ostrym filmie, przy scenie zbiorowego gwałtu...
dariusz-dariuszowy@wp.pl
 

On1001

Erotoman
Ja w sumie snicersa to nie, ale dobra kawa zawsze w cenie. Zwłaszcza że zapomniałem mleko kupić a teraz nie mam czasu iść do sklepu :(
 

On1001

Erotoman
Po za tym dobrze mnie znasz więc wiesz że jestem przekorny i pójdę do biedronki :p
Nie będziesz mi mówić do którego zwierzaczka czy robaczka mam chodzić :p
 

On1001

Erotoman
Załatw mi rabat na premium na naszym forum, to może w końcu będzie mnie stać na wykupienie dostępu do tych wszystkich samotnych mamusiek co mi się na górze wyświetlają xD
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry