• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy gej obciąga lepiej niż kobieta?

Bjslover

Erotoman
A ja sie nie zgodze do konca. Jako ze czlowiekiem swiatlym i doswiadczonym jestem 🤣🤣, osmielam sie stwierdzic ze fakt gej zrobi to naprawde dobrze to kobieta dla mnie ma ta przewage estetyczna 🤣😉 Jej piekna twarz cudownie sie uzupelnia ze sterczacym chujem. Ale jak mowie obie plcie maja w tym duze doswiadczenie 😁
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Obie strony są samowystarczalne w sprawianiu sobie przyjemności. Ale to tylko przyjemność. A przyjemność to nie jest wszystko. Przychodzi z czasem moment dziwnej refleksji, jakiegos braku. Dobrze jest wtedy miec kogos, kogo można po prostu pogłaskać. Niekoniecznie psa:)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
A skąd niby przekonanie, że gej może to zrobić lepiej?
Zresztą - to nie jest zero jedynkowe. Jedna panna zrobi laskę bez szału, druga zrobi śmigło. Tak samo gej - jeden będzie fatalny, drugi może być mistrzem.
 

prymek

Nowicjusz
A ja sie nie zgodze do konca. Jako ze czlowiekiem swiatlym i doswiadczonym jestem 🤣🤣, osmielam sie stwierdzic ze fakt gej zrobi to naprawde dobrze to kobieta dla mnie ma ta przewage estetyczna 🤣😉 Jej piekna twarz cudownie sie uzupelnia ze sterczacym chujem. Ale jak mowie obie plcie maja w tym duze doswiadczenie 😁
Podpisuję się rękami, nogami i penisem :)
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Pewnie nie ma tutaj reguły, ale wydaje mi się, że jeśli faceci robią to dla niektórych lepiej, to pewnie jest to spowodowane tym, że geje po prostu szczerze lubią obciągać. Najgorsze lody to te, które ktoś robi "bo druga strona chce".
 
Mężczyzna

JuzTakToKocHam

Cichy Podglądacz
Jeśli tak jest, to z całego serca życzę im powodzenia, odpalam maszynę do popcornu, nalewam do szklanki gin z tonikiem i czekam aż to pierdolnie 😁😆
Wszystko jest zależne . Ja lubię robić jak jest duży ogólny i fajny sprzęt , kocham lizać cipexzke ( miałem różne lodziki robione i to jest zależne od tego kto robi loda i czy lubi to robić )
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry