• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy dziewczyna w wieku 14-15 lat może zajść?

ted

Biegły Uwodziciel
Tak jest to mozliwe, jesli zaczela juz miesiaczkowac. Ale w tak mlodym wieku misiaczki sa jeszcze nieregularne wiec nie mozna tak szybko prognozowac.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
w tym wieku miałam już regularne miesiaczki. Pewnie, że może zajść w ciążę- koleżanka mojej siostry w gimnazjum chodzi z brzuszkiem a jest w tym wieku!
Poza tym- ile kolega ma lat? (z ciekawości pytam)
 

Szarka

Erotoman
jak najbardziej możliwe - wiek nie ma nic do rzeczy, jeżeli dziewczyna miała już okres, mogła zajść w ciążę
 

rose

Biegły Uwodziciel
a i 11-letnie mogą być :roll: wszystko zależy od tego w jakim wieku dziewczyna zaczęła miesiączkować.. bo przeważnie pierwsze cykle są bezowulacyjne.. choći od tego są wyjątki..
 

Blancik87

Seks Praktykant
ale klops :eek: ehh... ej wy nie pytajcie sie o takie rzeczy na forum tylko niech dziewczyna idzie do ginekologa....!! jesli nie jest zapuzno to da tabletke do 72 po...!! a jak juz jest za puzno na ta tabletke to sa jeszcze tabletki poronne....

jak najbardziej możliwe - wiek nie ma nic do rzeczy, jeżeli dziewczyna miała już okres, mogła zajść w ciążę

:!: :!: :!: :!: :!: :!: dziewczyna jak zaczyna miesiaczkowac moze jak najbardziej zajsc w ciaze choc nie jest to 100% ze po kazdym sexsie bez zabespieczenia zajdzie....ale jak juz mowiłam trzeba pujsc do lekarza(ginekologa) bo w sumie....ehh...to jest raczej przejebane jak panienka miała by mniec dziecko..jak sama jest dzieckiem...nie ma co sobie zycia marnowac...ehh.. moze marnowac to złe słowo ale dziecko to juz obowiazek do konca zycia...moja siostra urodziła dziecko w wieku 16 lat Ola w lutym skonczyła 7 lat i moja siostra jest znowu w ciazy i teraz nie ma juz stresow typu jak zapewnie mojemu dzieku byt.. tylko cieszy sie całym sercem i hehe i chciała by chłopca tym razem :p w sumie ja tez...ale wracajac do tematu... naszczesci miała odpowiedniego faceta ktory z nia został i sa małzenstwem...choc uwazam ze jesli nie pojawiło by sie w ich zwiasku dziecko to rozstali by sie wczesniej czy puzniej.... :disgusted:

I SIE CIESZE ZE BEDE ZNOWU CIOCIA!!! :D :D :D :D :D POPROSILI MNIE NA CHRZESTNA 8) :p :D
ale naprawde jak dziewczyna nie poszła jeszcze do ginekologa to niech jak najszybciej sie tam uda.....
 

pawelek

Cichy Podglądacz
no niestety on ma ciut ponad 14 lata co do ginekologa to jej sprawa tylko pytalem ale sęk w tym ze t o moja jedna z najlepszych kolerzanek wiec gonie jej powiedziec ale tabletki?? w tym wieku??- zaduzo gadam...
 

gonia

Erotoman
Blancik87 napisał:
ale klops :eek: ehh... ej wy nie pytajcie sie o takie rzeczy na forum tylko niech dziewczyna idzie do ginekologa....!! jesli nie jest zapuzno to da tabletke do 72 po...!! a jak juz jest za puzno na ta tabletke to sa jeszcze tabletki poronne....

jak najbardziej możliwe - wiek nie ma nic do rzeczy, jeżeli dziewczyna miała już okres, mogła zajść w ciążę

:!: :!: :!: :!: :!: :!: dziewczyna jak zaczyna miesiaczkowac moze jak najbardziej zajsc w ciaze choc nie jest to 100% ze po kazdym sexsie bez zabespieczenia zajdzie....ale jak juz mowiłam trzeba pujsc do lekarza(ginekologa) bo w sumie....ehh...to jest raczej przejebane jak panienka miała by mniec dziecko..jak sama jest dzieckiem...nie ma co sobie zycia marnowac...ehh.. moze marnowac to złe słowo ale dziecko to juz obowiazek do konca zycia...moja siostra urodziła dziecko w wieku 16 lat Ola w lutym skonczyła 7 lat i moja siostra jest znowu w ciazy i teraz nie ma juz stresow typu jak zapewnie mojemu dzieku byt.. tylko cieszy sie całym sercem i hehe i chciała by chłopca tym razem :p w sumie ja tez...ale wracajac do tematu... naszczesci miała odpowiedniego faceta ktory z nia został i sa małzenstwem...choc uwazam ze jesli nie pojawiło by sie w ich zwiasku dziecko to rozstali by sie wczesniej czy puzniej.... :disgusted:

I SIE CIESZE ZE BEDE ZNOWU CIOCIA!!! :D :D :D :D :D POPROSILI MNIE NA CHRZESNA 8) :p :D
ale naprawde jak dziewczyna nie poszła jeszcze do ginekologa to niech jak najszybciej sie tam uda.....

sorry ale musze błedy az raza w oczy "Chrzestna" ;)
w ogole conajmniej smieszna jest twoja nastepna wypowiedz nie polecałabym w takim wieku tych tabletek (Postinor)\
najlepszym rozwiazaniem jest pojscie do lekarza :)
 

Blancik87

Seks Praktykant
ej ale skad wezmie te tabletki przeciez od lekarza bo sa na recepte!! a jak bedzie juz u lekarza to poradzi jej!! i wiesz lepiej wziasc te tabletki niz miec małego potomka....a jesli chodzi o bledy ortograficzne i skaładniowe to wiesz wisi mi to....
 

gonia

Erotoman
Blancik87 napisał:
ej ale skad wezmie te tabletki przeciez od lekarza bo sa na recepte!! a jak bedzie juz u lekarza to poradzi jej!! i wiesz lepiej wziasc te tabletki niz miec małego potomka....a jesli chodzi o bledy ortograficzne i skaładniowe to wiesz wisi mi to....
no mi tez zwisa i powiewa ale moze nastepnym razem wstawisz tekst do offica i poprawisz błedy lepiej bedzie sie czytało...

w ogole to mysli sie przed a nie po... a teraz ma sie truc w takim wieku tabletkami szkoda organizmu no ale coz głupota ludzka nie ma granic
 

Blancik87

Seks Praktykant
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :| a no fajnie macie w bani.....
 

Szarka

Erotoman
Blancik87 napisał:
jesli nie jest zapuzno to da tabletke do 72 po...!! a jak juz jest za puzno na ta tabletke to sa jeszcze tabletki poronne....

mylisz się w Polsce tabletek wczesnoporonnych nie ma są one niedostępne, zażywanie ich jest niezgodne z prawem !
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry