• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czemu nie mogę ..

Kobieta

Magdaa96

Cichy Podglądacz
Czemu tak mam , że często chcę sobie zrobić przyjemność, w pupke , jakieś delikatnie dildo albo coś , to strasznie boli mnie tam :(( zamiast czuć przyjemność to ból , są jakieś sposoby albo co to może być :(
 
Mężczyzna

SlawekBi

Cichy Podglądacz
Czemu tak mam , że często chcę sobie zrobić przyjemność, w pupke , jakieś delikatnie dildo albo coś , to strasznie boli mnie tam :(( zamiast czuć przyjemność to ból , są jakieś sposoby albo co to może być :(
Pupa to delikatny organ więc myślę na początek o paluszkach z użyciem lubrykantu. W końcu to ma być przyjemność.
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Zabawy analne aby dawały przyjemność, to dość obszerny temat... Nie wystarczy wziąć dildo lub inny gadżet i wsadzić sobie w dziurkę... Nie jestem kobietą, lecz z opowiadań kobiet słyszałem, że wiele kobiet potrzebuje mega bodźca, mega podniecenia aby zabawa lub seks analny sprawiał przyjemność. I tak jak wspomniał ktoś przedemna, najlepiej zacząć od paluszka, i z tym etapem palca dojść do takiego momentu kiedy zacznie to sprawiać przyjemność, ewentualnie po tym etapie eksperymentować z zabawkami
 
Mężczyzna

Misuszatek12345

Cichy Podglądacz
Czemu tak mam , że często chcę sobie zrobić przyjemność, w pupke , jakieś delikatnie dildo albo coś , to strasznie boli mnie tam :(( zamiast czuć przyjemność to ból , są jakieś sposoby albo co to może być :(
Spróbuj Rush-poppers mojej żonie pomaga i rozluźnia tyleczek a w dodatku podkręca przeżycia...
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Czemu tak mam , że często chcę sobie zrobić przyjemność, w pupke , jakieś delikatnie dildo albo coś , to strasznie boli mnie tam :(( zamiast czuć przyjemność to ból , są jakieś sposoby albo co to może być :(
A może to przyczyna złego nawilżenia lub może twoja dupcia jest za słabo rozgrzana i rozciągnięta ?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Może to po prostu stres? Za bardzo się spinasz?
Jestem facetem i czasem do zabaw łóżkowych używamy z partnerką masażera prostaty. Kiedyś na samą myśl o penetracji mojego tyłka się zaciskał.
Teraz pod prysznicem jestem w stanie się rozluźnić dość mocno.
Pomyśl o tym tak - jak idziesz na dwójeczkę to wychodzi z Ciebie coś grubszego niż wspomniane "delikatne dildo", a nie boli, prawda?
Zacznij może od małego palca, dobrze nawilżonego, ciepła relaksacyjna kąpiel, coś na odwagę?
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Może to po prostu stres? Za bardzo się spinasz?
Jestem facetem i czasem do zabaw łóżkowych używamy z partnerką masażera prostaty. Kiedyś na samą myśl o penetracji mojego tyłka się zaciskał.
Teraz pod prysznicem jestem w stanie się rozluźnić dość mocno.
Pomyśl o tym tak - jak idziesz na dwójeczkę to wychodzi z Ciebie coś grubszego niż wspomniane "delikatne dildo", a nie boli, prawda?
Zacznij może od małego palca, dobrze nawilżonego, ciepła relaksacyjna kąpiel, coś na odwagę?
Myślę za autorka tematu, ma bardziej problem natury psychologicznej niż fizycznej... Narzuca na siebie presję że chciałaby, i wtedy dochodzi do spięcia, i jest problem z próba penetracji
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry