• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czego kobiety oczekują od mężczyzn na sexforum.pl?

Mężczyzna

Fylyp

Cichy Podglądacz
No i po co te jęki? 🤣
A Wy to nie wolicie 175cm, XS z dużymi… bogatą duszą poprostu? 😜 a już przejechać się po wsiach, gdzie dziewczyny ciężko pracują lub do biblioteki się udać i zaczepić tą co z nosem w książkach siedzi to już nie łaska?🤣 bierzecie ‘instagramerki’ z siłowni to cierp ta teraz😛😂

Koniec tych żartów 😄
Jeżeli chodzi o samo forum to większość kobiet chyba nie szuka tutaj sextingu. Napewno nie miłości😂 Chociaż może lepiej nie będę pisać za koleżanki. Ja nie szukałam sextingu. Napatoczył się oczywiście, ale to nie był cel. Celem było szukanie czegoś, ciekawość, chęć poznania czegoś i/lub kogoś nowego.
Jeżeli chodzi o życie… zdecydowanie wolimy tych spokojnych. Ale! Musi umieć zaskakiwać, a nie siedzieć i czekać na wszystko jak takie ciele na rzeź😆

Co nam po bad boy’u jak albo lutnie kiedyś tak, że gwiazdy zobaczysz, albo będziesz szukać go po mieście i przeganiać widłami jego … znajome
Taki spokojny chłopak spod Radomia wystarczy😋 taki co mamusi pomoże, pójdzie do pracy, no i posprząta też, naprawi, a jak ugotuje to już full wypas😆 ale też taki, który za zamkniętymi drzwiami przytuli i pogłaszcze po głowie, a kiedy trzeba to porządnie wy…..a, ale tak, że wióry będą leciały🤩
Czy naprawdę prosimy o aż tak wiele…?🤔🤭



Tej Pani bym polała! Zgodzę się w 💯‼️‼️

To nie znaczy, że nie jesteśmy zainteresowane Wami, drodzy Panowie, ale Wasze części ciała to nie są pierwsze rzeczy w jakie tu zaglądamy🤣😉

Ale znalazłam kilka osób, z którymi rozmawia się (a nawet trochę więcej😋) świetnie i będę do nich miała słabość lekką zawsze😉
Akurat ja jestem z Radomia A nie spod hah młody otwarty na nowe znajomości ale mało co jakas kobieta ma czas lub chęci odpisać bo pewnie priv zawalony
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Sprawa jest tak na prawdę bardzo prosta. To czysta matematyka: jeżeli kobiet jest ~15, a mężczyzn ~150… jakby Was było 5, a nas 100 to boję się nawet wyobrażać co by się tu działo…🙈 w sumie chciałabym to zobaczyć, ale tylko z powodu niezdrowej ciekawości 😜
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Sprawa jest tak na prawdę bardzo prosta. To czysta matematyka: jeżeli kobiet jest ~15, a mężczyzn ~150… jakby Was było 5, a nas 100 to boję się nawet wyobrażać co by się tu działo…🙈 w sumie chciałabym to zobaczyć, ale tylko z powodu niezdrowej ciekawości 😜
Dla nas nic, po prostu rewia mody, kosmetyki, zdrowa żywność itp. (cholera pech mała, wylazłem z piwnicy na obiad, miałaś nie pisać:cautious::LOL:) OK, złażę
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Dla nas nic, po prostu rewia mody, kosmetyki, zdrowa żywność itp. (cholera pech mała, wylazłem z piwnicy na obiad, miałaś nie pisać:cautious::LOL:) OK, złażę
Jaka rewia mody?! Toż to czyste prawo popytu i podaży, tylko i wyłącznie 🤣 tutaj byście byli rozrywani jak szynka na święta! 🤪
P.S. Ja nigdy nic nie obiecuję, bo mam słabą silną wolę😋
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W temacie, wiem jeszcze więcej czego oczekuja i to by było na tyle, życze im powodzenia bo to im się nalezy;)
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Na ulicy to mnie chyba ostatnio podrywali z jakieś 12 lat temu… i to jeszcze jakiś psychol, co się zapytał czy przyjdę na imprezę do niego wieczorem🤣 stary był - trzydzieche miał jak nic! Powiedziałam, że nie mam telefonu, trzymając go w kieszeni spodni. ~16 lat gdzieś wtedy miałam - później nikt obcy się nie połasił już😭🤣🤣🤣 teraz bym powiedziała bardzo grzecznie, że o tej porze to ja już śpię, ale byłoby bardzo miło, gdyby nawet jakiś szalony się odważył podejść😂😂🤪



kurde, znowu🙈😋
Mnie jak ostatnio koleś podrywał na przejściu dla pieszych to myślałam, że chce mnie okraść, tyle mi wiary w ludzi pozostało 🤣
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
Czasami chodzi po prostu o zwykłą rozmowę, a nie o pakowanie się od razu ze zdjęciami na PW. Wchodząc na to forum liczyłam na otwartość, ale może nie aż tak daleko idącą 😂 bo zobaczyłam coś, co nazwałabym zalewem spermy połączonym z tekstami dosyć niskich lotów 😂 Ale w tym całym jeziorze da się znaleźć tę fajną jednostkę, z którą można normalnie pogadać, jak również pozwolić sobie na całkiem dużo, ale ze smakiem, czasem słodkim, a czasem ostrym, w zależności od nastroju, potrzeby i ogólnie mówiąc flow.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czasami chodzi po prostu o zwykłą rozmowę, a nie o pakowanie się od razu ze zdjęciami na PW. Wchodząc na to forum liczyłam na otwartość, ale może nie aż tak daleko idącą 😂 bo zobaczyłam coś, co nazwałabym zalewem spermy połączonym z tekstami dosyć niskich lotów 😂 Ale w tym całym jeziorze da się znaleźć tę fajną jednostkę, z którą można normalnie pogadać, jak również pozwolić sobie na całkiem dużo, ale ze smakiem, czasem słodkim, a czasem ostrym, w zależności od nastroju, potrzeby i ogólnie mówiąc flow.
No ja cały czas na to liczę, że Ty w końcu do mnie napiszesz, spragniona mojej otwartości i tekstów wysokich lotów, no i na siebie liczę, że będzie mi się chciało odpisać i zrobimy sobie słodko-ostry anturaż :D
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry