• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cykl

Status
Zamknięty.

agata

Cichy Podglądacz
niech mi ktos powie jak mam dojsc do ładu z moim cyklem! Otóz miesiaczki ma nieregularne(i nie jest to nieregularnosc kilkudniowa ale całkiem spore sa odstepy czasu miedzy kolejnymi krwawieniami) jak moge wiedziec kiedy mam dni płodne a kiedy niepłodne???
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Z czasem Ci się wszystko ureguluje, moja dziewczyna też miała nieregularny cykl, a teraz wszystko jest jak w zegarku :) Słyszałem od jednego seksuologa, że podobno pigułkami można regulować cykl, ale niestety nie wiem, czy to naprawdę działa.
 

rose

Biegły Uwodziciel
to zalezy jak długo miesiączkujesz.. jeśli od pierwszego okresu nie minęły 3 lata to spox..wszystko powinno się uregulować do 3 lat.. jesli minęło więcej to najlepiej udać sie do ginekologa prawdopodobnie zapisze Ci tabsy i wszystko będzie oki.. skoro masz tak nieregularne cykle to nie próbuj NPR bo mozesz łatwo sie przejechać..w Twoim przypadku nioe ma co bawić się w dni płodne i niepłodne bo jest duże ryzyko, że się pomylisz.. pomyśl o nieco skuteczniejszych metodach antykoncepcji.. pozdrawiam :)
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Moja Najmilsza twierdzi, że przed i po okresie są 3 dni niepłodne a reszta płodna. lecz w twoim przypadku to trudno powiedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry