• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co sądzicie o miejscu, w którym można by było sprawdzić "ilu miała" ?

Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
Sam spałem z kilkoma kobietami w życiu i nigdy sie nie zastanawiałem z iloma facetami każda z nich to robiła i też uważam że kobieta nie powinna się domagać tego od faceta by jej wykładał z iloma kobietami spał przed jej poznaniem
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
A spoko, jak znasz to w takim razie postanowione, temat zamknięty 😂
Nie chodzi tu o Ciebie czy mnie, chodzi o ogół
Sam spałem z kilkoma kobietami w życiu i nigdy sie nie zastanawiałem z iloma facetami każda z nich to robiła i też uważam że kobieta nie powinna się domagać tego od faceta by jej wykładał z iloma kobietami spał przed jej poznaniem
A wziął byś za żonę laske która byla prostytutką, bo ja nie
 
Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
Zacznijmy od tego że dziewice w wieku powyżej 20 to ciężko znaleźć, po drugie spanie z partnerami z którymi było się w związku nawet tydzień to nie prostytucja, po trzecie ludzie uprawiali seks i będą uprawiać więc zastanawianie się czy przyszła żona spala z jednym czy z dziesięcioma facetami to strata nerwów i czasu
 
L

lingster

Guest
@Pawko pewnie ze tak. Za młodu to trzeba się wyszaleć, a później statkować, ale jak widzę, co wolno facetom to nie kobietom 😂
 
Mężczyzna

kawaiiheven:33

Cichy Podglądacz
Nie rozumiem po co miałaby mi być taka informacja. Moim skromnym zdaniem kobiety mogą się pieprzyć ile chcą i z kim chcą, a teksty o kłódkach i kluczach to śmiech na sali. Bądźmi poważnymi normalnymi ludźmi. Pozdrawiam
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry