• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co ma wpływ na smak spermy?

donna

Cichy Podglądacz
chyba się nie zrozumielismy :) chodzi o to ze w pochwie zyją sobie pewne bakterie kwasu mlekowego i wkladaine jęzora powoduje wymywanie ich z pochwy co powoduje zmianę pH a za tym mogą sie przyplątac inne bakterie a także grzybki powodujące drożdżyce ponieważ pochwa "wyczyszczona" z odpowiednich bakterii zmienia pH na bardziej zasadowe co sprzyja rozwojowi różnych świństw a sperma nie powoduje wymycia tych bakterii i z tego co wiem to sperma ma jednak odpowiednia dla pochwy pH :)
 

Baxi

Cichy Podglądacz
no i znowu ??? :( jeezz przestancie juz tlumaczyc tak szczegolowo bo i tak nic to nie da!!tylko sie popisujecie tu wiedza z medycyny!!i tak wiara to bedzie robic!bo ludzie sie nie zastanawiaja nad jakims ph w ustach czy w pochwie itd.!robia to dla przyjemnosci itp.
 

ted

Biegły Uwodziciel
A co do tego pH.... :p hehe no dobra seks oralny jest przyjemny i taki pozostanie, czy to u kobiet czy mezczyzn i na tym poprzestanmy :)
 

donna

Cichy Podglądacz
forum po to jest zeby sie wypowiadac na dobrze znane sobie tematy :p i to nie jest popisywanie sie.... dla mnie to jest wiedza logiczna :p
 

SETH

Podrywacz
W sumie ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć na tym forum.. Ale o niektórych lepiej wogóle nie słyszeć.. :p
 

ted

Biegły Uwodziciel
w sumie gdybym tak popatrzyl na to forum czy inne i pomyslal nad swoim zyciem seksualnym to dawno powinienm zostac ojciem. Moja partnerka nie bierze pigulek, a stosujemy metode kalendarzykowa, bardzo zadko korzystam z prezerwtyw. Takze wiekszosc problemwo bierze sie z niewiedzy. Takie forum pozwala dotrzec do tej wiedzy ale czasami potrafi naprawde pomieszac cale nasze patrzenie na te sprawy takze trzeba uwazac.
 

m2m5

Cichy Podglądacz
Ja myśle że dla każdego MYŚLˇCEGO czlowieka zdrowie jest ważnejsze niż chwila przyjemności. Bo nikt chyba nie lubi stać w tych beznadziejnych kolejkach do lekarza gdzie te wstrętne baby kłócą się o co się tylko da i wyzywają się od... Oto jeden z zasłyszanych tekstów w poczekalni :
"Pani to powinna do weterynarza iść a nie do ginekologa ! "
 

fraszka

Podrywacz
Co do smaku spermy to wpyw ma w ogóle dieta jaka się stosuje a nie to co sie zje godzine przed. Herbata jest wchłaniana bezpośrednio z jelita. palacze maja gorzki ostry smak. Sok ananasowy i owszem zmienia smak na prawie bezsmakowy ale tez przy dłuższym stosowaniu go w diecie (kilka tygodni)... dieta ma wpływ tez na smaki kobiece, np. na pokarmach śródziemnomorskich kobiety są cierpkie jak ...hmm niedojrzałe banany albo coś.
 

malenka42

Cichy Podglądacz
o czym tu wogole mowa!
ja bym w zyciu nie polknela plynu ktory wydziela sie przed sperma czyli ejakulu nie wspominam juz o spermie!!!!!
 

gonia

Erotoman
malenka42 napisał:
o czym tu wogole mowa!
ja bym w zyciu nie polknela plynu ktory wydziela sie przed sperma czyli ejakulu nie wspominam juz o spermie!!!!!
buuuu to w ogole ne ma sensu zaczynac zabawy hehe bo jak zacznie ten plyn sie wydostawac to co zrobisz? ehm mi tam on nie przeszkadza :)
 

malenka42

Cichy Podglądacz
gonia napisał:
malenka42 napisał:
o czym tu wogole mowa!
ja bym w zyciu nie polknela plynu ktory wydziela sie przed sperma czyli ejakulu nie wspominam juz o spermie!!!!!
buuuu to w ogole ne ma sensu zaczynac zabawy hehe bo jak zacznie ten plyn sie wydostawac to co zrobisz? ehm mi tam on nie przeszkadza :)

wtedy wypluwam na faceta:)bleee
 

Serenity

Seks Praktykant
Juz kiedys o tym zdaje sie pisalem, jak dziewczyna sie brzydzi mozna sprobowac w wannie pod prysznicem.

Fraszka mowi dobrze, nasza dieta i nawyki jak rowniez ilosc ruchu ma wplyw na to jak tam smakujemy. Im gorzej znami tym gorzej smakujemy. Czlowiek zdrowo sie odzywiajacy i w ogole o dobrym stanie zdrowia, nie powinien smakowo nas odrzucac. Raczej nie bedzie tego az tak czuc.

Gdy chlopak caluje tam dziewczyne, rowniez jest narazony na te plyny. Plynow tych jest wiecej niz ejakulatu czy jak to sie nazywa.
Smaki tamtejsze nie sa moze takie straszne ( zakladam ze osoba nie pali ) co moze odtracac ich konsystencja. Niektore osoby moga czuc sie niedobrze, gdy czuja ze nagle w buzi ich slina miesza sie z czyms gestszym i takim troche ciagnacym sie. To juz kwestia podejscia i psychiki. Gdy osoba dana bedzie sobie wmawiac, ze to sa siki, loj, same jakies najgorsze paskudztwa to faktycznie nie wezmie do ust tego. Ale sperma to bialko, plyn w ktorym sa plemniczki i dzieki ktoremu sie poruszaja i odzywiaja. Nie jest to trucizna. a z moczem nie ma to nic wspolnego. W spermie nie znajdziecie moczu.

Ktos poruszyl ciekawa kwestie czemu mowi sie o tym ze sperma ble a wydzieliny kobiet ok. Mysle ze to glownie wynika z tego ze kobiety maja stycznosc ze sperma a faceci z wydzielinami pochwy. Wydaje mi sie ze faceci sa mniej wrazliwi na tym punkcie ( a to ciekawe bo przeciez to oni maja wiecej kubkow spakowych! ). Jasne jest ze nie lubia gdy tam jest no coz fe, ale maja zdrowsze do tego podejscie. Nasza kultura kladzie duzy nacisk na "robienie loda".

Przez to mlode osoby czesto kojarza to z czyms strasznym, niehigienicznym czy czyms takim. W rzeczywistosci witanie sie przez podanie reki przenosi wiecej zarazkow niz polaunek usta w usta. Mysle ze panie pod presja spoleczenstwa i kultury maja troche wypaczone o tym pojecie i stad moze sie brac pewna awersja do spermy.
Sperma nie jest mniej higieniczna niz wydzielina z pochwy.
Gdy ktos brzydzi sie spermy to trudno. Mozna probowac to zmienic i kto chce to mu sie to uda.

Chce tylko powiedziec, ze panowie nie mowiac wiele o tym polykaja chcac niechcac wasze wydzieliny mile panie. I nie maja tego za zle, bo chca sprawic wam przyjemnosc.
Kobiety natomiast brzydza sie spermy - glownie mysle ze chodzi tu oto, ze sperma przychodzi cala naraz, a ten plyn jest porcjami. To moze nie byc dla kogos przyjemne gdy takie cos wpompowywuje mu sie do ust. Prawda jest taka, ze caly ten fuzz wokol tego sexu oralnego wytwarza nasza kultura, jako nieswiadome zwierzatka uprawiajace seks oralny pozbawione bagazu psychicznego nikt by sie nie brzydzil.

Bo w tym chodzi tylko o psychike.

Swoja droga pytanie? gdy kobieta ma juz sperme w buzi to co za roznica czy polknie czy wypluje?

Pozdrawiam
 

Ewelina19

Cichy Podglądacz
wg mnie gdy ktoś kogoś kocha to akceptuje go w całości i jesli decyduje sie na seks oralny to nie powinno mu przeszkadzac smak ani zapach. aaaa jesli męzczyzna je ansasy to jego nasienie ma lekko słodkawy smak sprawdzone :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry