• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chłopak nie okazuje uczuć w miejscach publicznych

Status
Zamknięty.

Kamcia

Cichy Podglądacz
Ja zawsze chcialam miec hclopaka ktory nie wstydziłby sie okazywac mi uczuc "publicznie" mam na mysli tutaj wlasnie chodznie za ręke czy cmokanie sie na ulicy (nie mowie o jakims bardzo namietnym calowaniu) heh... no i znalazłam chlopaka , calkiem przypadkiem ;) najpierw byl dobrym kolega i wogole, pozniej jakos tak wyszlo ze zaczelismy byc ze sobą (chodzimy razem do klasy) i na przerwie nie ma problemu zeby podszedl do mnie i przytuł i pocałował ;) nie wstydzi sie tego , lubi okazywac mi to co czuje i ogolnie fajnie jest. oczywiscie w domu jak jestesmy sami jest jeszcze milej ;)
ale tak wogule to mysle ze zalezy duzo od faceta czy lubi okazywac uczucia gdzy jestescie tylko we dwoje czy tez pokazuje światu ze jestescie razem i ze jest szczesliwy :)
(jesli troche zeszlam z tematu to sorry ale dzis walentynki a ja tak sidze sama bo moj chlopak chory i mnie naszlo na filozofie) ;)
pozdro :)
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Potrzeba ekspozycji... :| Nie lubię tego... dwie osoby wiedzą, że się kochają, po co innym to pokazywać, zwłaszcza w niektórych przypadkach bardzo dobitnie (niemiłosiernie wkur...za mnie jak widzę parę, która liże się tak bezpruderyjnie na ulicy albo w tramwaju) - niektórzy nie lubią na to patrzeć.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm oczywiscie gorace i namietne pocalunki trzeba zostawic na chwile we dwoje ale mysle ze calus w policzek czy musniecie ustami ust to nie jest nic zlego i chetnie sie przytulam do dziewczyna a ona do mnie nawet jak sa wokol nas znajomi czy obcy ludzie. Nie rozumiem problemu.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
A mnie z kolei wqurzają właśnie takie pozbawione choćby odrobiny tolerancji ludki, które jak tylko wypatrzą jakiś poważniejszy całus to zaczynają wydziwiać. A zazwyczaj przesadzają ale dopóki nie są zbyt nachalne to spoko...no chyba że czasem nie. Wrrr
 

Gangrel

Seks Praktykant
Koszałek Opałek napisał:
Potrzeba ekspozycji... :| Nie lubię tego... dwie osoby wiedzą, że się kochają, po co innym to pokazywać[...]

Tutaj raczej chodzi o to, zeby pokazac sobie na wzajem, ze sie kocha - nie tylko w lozku, ale i poza nim. Chodzi o te male, wielkie gesty, ktore sprawiaja, ze druga Osoba czuje sie zawsze bliska i potrzebna. Bo samo lozko to za malo.
 

SETH

Podrywacz
Ja jeszcze nie tak dawno, jak stałem z moją Kasią na czerwonym świetle przy przejściu na pieszych, to jak zawsze w takich sytuacjach skorzystałem z okazji i dałem Jej buziaka w usteczka (takie normalne cmoknięcie). Po chwili zrobiło się zielone światło, no to ruszyliśmy. W połowie pasów, idąca z naprzeciwka starsza osoba rodzaju żeńskiego, spojrzała się na nas takim wzrokiem dosyć dziwnym i niemiłym i prawie, że wykrzyczała "bez wstydu :!: bez wstydu:!: ".

Jak widać różnym ludziom przeszkadzają różne objawy miłości...
 

ted

Biegły Uwodziciel
Czasami wydaje mi sie ze to bardziej zazdrosc kieruje poczynaniami tych starszych kobiet, bo jakos zadko zauwazam zeby jakis starszy facet tak robil, im jak widac nie zalezy juz tak batdzo.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
"Lizać się" , chodzić ze sobą " itp. itd. - nie lubie takich określeń. Jakieś takie... dziecinne powiedzmy. :p A poza tym to zgadzam się, niektórzy ludzie są dziwni. :?
 

ted

Biegły Uwodziciel
Dziecinne czy nie kazdy wie o co chodzi wiec po co wymyslac, jesli tak to okresla to jego sprawa, a ze Tobie sie nie podoba to juz wylacznie Twoj problem.
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
Ja z moją damą miałem podobny problem. Widziałem że nie miała ochoty na początku chodzić za ręke głównie z tego powodu że nie chciała aby inni wiedzieli bo nasz związwk dopiero się zaczynał i nie wiadomo było czy szybko sie nie skończy. Jednak ja chciałem trzymać jej ręke i zawsze łapałem ją i biedna nie miała wyjścia :) Bo przeciez gdyby ta ręke zabrała to by troche dziwnie wygladało...

Dzisiaj po 4 miesiącach pierwsza szuka mojej ręki, czasem nawet z kieszeni nie zdąże wyjąć a już tam jest :roll:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry