• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Celebrytki do których najczęściej się masturbujecie.

Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
julia-wieniawa-3.jpg
julia-wieniawa-w-filmie-small-world-patryka-vegi-533396-GALLERY_BIG.jpg
zrzut_ekranu_20_odXwxY.png


Saoirse Ronan:
928a33f8de29d488be4383d0d084dd39.jpg
936full-saoirse-ronan.jpg
saoirse-ronan-massive-butt.jpg


Oczywiście są to poglądowe fotki :p
Mmmm, Saoirse 😋😋Jedno z najlepszych moich ostatnich odkryć
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Z dojrzałych kobitek napewno:

Małgorzata Korzuchowska: Przypomina mi lata licealne i piękną nauczycielkę z angielskiego.

Małgorzata Socha: polska sex-bomba

Anita Sokołowska: Marzenie...
inga-508526-article_v2.jpg
9UuXeQfdvjIj5d9uIioPHIRGm-XPdB_NWTkr1cF7F32I-wKDW_0Sf9TYg7WGsb0Znu5NhiamVX6hUM-slcOSXpgkFO5FtSG-1lI
e5a889c1da2065794ce97dab5b1c2606.jpg

Julia Pierucha: Oj nie jeden raz doszło do mokrego ''finiszu''

Wiktoria Gąsiewska: moja rówieśniczka ale chyba przebiła wszystkie pod względem masturbacji, moim zdaniem na równi z Wieniawą

wiktoria-gasiewska-w-seskownej-sesji-w-barwach-szczescia-422274-MT.jpg


Tak na marginesie, marzeniem by było spotkanie damskiej części ekipy Rodzinki.pl, jest to piękne ale niestety nierealne... ( tak jak na fotkach poniżej)
Anita Sokołowska to jak dla mnie jedna z najpiękniejszych Polek od wielu lat🤩

Z zagranicznych - Sarah Shahi. Jest wiele pięknych kobiet, ale ona dla mnie wygrywa narazie🤫

Edit: wiedziałam, że o kimś zapomniałam - Blake Lively! Absolutnie piękna i wyjątkowa🤩
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Image

Erotoman
Anita Sokołowska to jak dla mnie jedna z najpiękniejszych Polek od wielu lat🤩

Z zagranicznych - Sarah Shahi. Jest wiele pięknych kobiet, ale ona dla mnie wygrywa narazie🤫

Edit: wiedziałam, że o kimś zapomniałam - Blake Lively! Absolutnie piękna i wyjątkowa🤩
Sarah Shani się broni, ale Anita Sokołowska jest co najwyżej ładna.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
A kojarzycie może Teresę Werner? Śpiewa jakieś totalne badziewie dla seniorów, ale zobaczcie, jak wygląda, ma 65 lat!
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
No i zapomniałam oczywiście o Jacinda Barrett! Chyba jak wyszła Bridget Jones 2, to miałam w niej „crush”, ale jeszcze wtedy nie wiedziałam, że tak to się nazywa😜 Bosze, jakie nogi… 🤤 a z nią i z jej mężem bym poszła w trójkąt w ciemno - jakby tylko mnie zechcieli🤣
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
No i zapomniałam oczywiście o Jacinda Barrett! Chyba jak wyszła Bridget Jones 2, to miałam w niej „crush”, ale jeszcze wtedy nie wiedziałam, że tak to się nazywa😜 Bosze, jakie nogi… 🤤 a z nią i z jej mężem bym poszła w trójkąt w ciemno - jakby tylko mnie zechcieli🤣
Tak, właśnie miałem pisać o jej nogach. Super!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry