• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Brak orgazmu u kobiety, a przyjemność ze zbliżenia

Mateusz1991

Cichy Podglądacz
Cześć mam pytanie do kobiet. Czy kobieta odczuwa przyjemność z seksu dopochwowego nie mając orgazmu? Zastanawiam się, ponieważ jestem ze swoją dziewczyną 3 miesiąc i nie miała nigdy orgazmu ze mną. Z tego co wiem w przeszłości też bardzo rzadko tego doświadczała. Powtarza zawsze, że ona potrzebuje długo. Ja z kolei staram się wydłużyć stosunek najdłużej jak potrafię czyli ok pół godziny- 45 min. Dlatego też zastanawiam się czy przez ten cały okres penetracji ona odczuwa przyjemność mimo że stosunek nie kończy się jednak jej szczytowaniem? Sam już nie wiem co myśleć, czasem wydaje mi się, że produkuję się na darmo i choć staram się mocno ona i tak nic z tego nie ma..

Liczę na przemyślane odpowiedzi.
Dzięki :)
 

Inka

Podrywacz
Ma tak jak ja, i wielki procent kobiet. Gdy łechtaczka nie jest stymulowana, orgazm nie będzie wyzwolony.
Rada: pieścić intensywnie łechtaczkę przed, lub dopieścić po stosunku. Wtedy w sumie kobieta jest bliziutko...
Druga rada: wybierz pozycję, gdzie członek lub twoje łono wciąż rytmicznie naciska na łechtaczkę.
 

Mateusz1991

Cichy Podglądacz
Tak wiem, że na pewno muszę się postarać rozgrzać ją maksymalnie przed samym stosunkiem :) tak sie zastanawiam, czy może trudność osiągnięcia orgazmu może być spowodowana brakiem koncentracji na własnej przyjemności? Ona cały czas powtarza ze chce by to mi było dobrze, tak sobie myśle, że moze w tym wszystkim zapomina się skupic na sobie. Staram się zapewniać ją ze jest mi bosko i by zaczęła się koncentrować tylko na swojej przyjemności. Myślicie, że jeśli skoncentruje się na sobie i nie będzie bała "odpłynąć" to łatwiej osiągnie orgazm? Czy u kobiet dużo zależy od psychiki i nastawienia? Czy raczej względy fizyczne są ważniejsze? :)
 

zajawkowiczz

Cichy Podglądacz
Podobno niektore kobiety nie potrafia doznac orgazmu lub musza sie go nauczyc ? Moze jest tutaj taka kobieta i chetnie sie wypowie, ktora najpierw musiala poznac dobrze swoje cialo sama zanim jakikolwiek facet doprowadzil ja do konca..
 

magdus6669

Cichy Podglądacz
Najprzyjemniej się czuję podczas pieszczenia guziczka i to polecam wykonywać dziewczynie jak najczęściej ! Chyba nie ma kobiety ,która tego nie lubi . Podczas tego odczuwam nieziemską przyjemność , która nie kończy się orgazmem ,a jednak dla mnie jest to najlepsza rzecz na świecie !
 

zajawkowiczz

Cichy Podglądacz
Najprzyjemniej się czuję podczas pieszczenia guziczka i to polecam wykonywać dziewczynie jak najczęściej ! Chyba nie ma kobiety ,która tego nie lubi . Podczas tego odczuwam nieziemską przyjemność , która nie kończy się orgazmem ,a jednak dla mnie jest to najlepsza rzecz na świecie !

Magduss czy to oznacza, że wolisz pieszczenie łechtaczki, zamiast seksu ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry