• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualne fantazje u chłopaków

Mężczyzna

atex

Cichy Podglądacz
Liczę na to że jak się zdarzy układ 2+1 to będzie można pobawić się drugą pałką. Obawiam się nieco reakcji żonki jak będę się przysysał do kutasa, ale strasznie mnie to nęci. Od jakiegoś czasu mam takie fantazje, czasami sobie nawet robię dobrze do fot fiutów. Nie żebym przeszedł na drugą stronę, ale mam ochotę na taką zabawę, szczególnie żeby ona patrzyła. Ba, nawet chętnie wspólnie z żoną zająłbym się jakąś dorodną pałką.
Nie mam preferencji w kierunku analu i raczej nie pójdę w taką stronę, lecz jeżeli nadarzy się okazja to chętnie spróbuję penetracji męskiej dziurki. I TAK, marzy mi się "pociąg" gdzie jest ona, w niej on a nim ja ‼️



ps. nie jestem rogaczem, więc nie przysyłajcie mi tutaj propozycji że łaskawie pozwolicie nam wyssać pałkę!
 
Mężczyzna

Piotr38

Cichy Podglądacz
Mam taki fantazje a jestem hetero że razem z żono jesteśmy skrępowani i wykorzystani przez kilku facetów
 
Mężczyzna

NakedFlex

Cichy Podglądacz
Mnie tak właściwie jarają tylko kutasy. Jestem chyba bi. Lubię oglądać jak kutas lata podczas skakania na innym chuju.
No to ja mam coś takiego np ; że u innego chłopaka interesuje mnie jedynie jego Penis i Wytrysk, jego moment w sumie ;3
Ale żeby tak było to ogólnie całokształt sylwetki musi być zadbany i estetyczny. Penis również nie wpada w oko każdy , prosty i grubszy w miarę możliwości , zadarta główka, estetyczny dla mnie jednym słowem mówiąc :3
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Próbowałem z facetem dwa razy. Raz z 10 lat młodszym i fajnie obciagał, ale stres chlopaka zjadł i jemu nie chciał stanąć.

Za drugim razem facet starszy o 3lata, ale oboje speszeni. Jedynie co to żona miała używanie straponem na naszych tyłkach. Chociaż pbciagalismy sobie 🤪 fajna sprawa, najlepsze uczucie to czuć w dłoni pulsującego twardego kutasa, fajnie się takiego obciaga 😁😁
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
To że lubi analne zabawy czyni go biseksualnym?
Osobiście nie sądzę. Ja lubię w tylek być bzykanym straponem przez moją żonę, ona sama to uwielbia robić ale jakoś do facetów mam dystans. Fakt były spotkania i fajna zabawa, kusząca i z pewnością powtórzę ale to nie takie samo uczucie i podniecenie co w stosunku do kobiet. Nie mniej polecam 😁
 
Mężczyzna

Stulejowy

Cichy Podglądacz
Ja mam podobnie jak autor. Podnieca mnie jedynie penis, a z drugiej strony wszystko inne typu pocałunki, anal i inne zbliżenia do facetów mnie odrzucają. Mam fantazje, że razem innym facetem, bądź facetami się zaspakajamy. Pokazujemy sobie oswajajac się ze sobą po czym walimy wspólnie. Myślę też o wzajemnym waleniu i jakimś kontakcie penis z penisem, ale nic poza tym.
Podnieca mnie ta myśl bardzo i już od dłuższego czasu szukam kogoś o podobnej fantazji, żeby spróbować.
Zawsze jak już się spuszczę to fantazja przechodzi, ale jest na tyle duża, że kolejnym razem znowu wraca i to intensywniejsza
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry