• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

31 lat łódzkie szuka Pani. Dyskrecja i higiena to podstawa

M

Miłoszreal

Guest
Dzień dobry! ;) Hej! Siemanko!
Kim jestem? Jak tu trafilem? Czego tu szukam, czego oczekuje od Ciebie i jak się odwdzięczę? Jeśli zainteresowało Cie te kilka pytań proszę zostań i przeczytaj do końca. Pozwól, że na razie przedstawię się jako X (umówmy się, że na tym etapie nie wnosi tu nic moje imię, nazwisko czy nr
buta).

Tak więc mam na imię X chociaż przyjaciele wołaja na mnie "Y". Trafiłem tutaj ponieważ od dłuższego czasu poszukuje kobiety (wiek i wygląda nie mają wiekszego znaczenia, byle była panią dbającą o siebie i higiene) która bez wchodzenia w życie prywatne, zechciała by postać ze mną w dłuższej przyjacielskiej relacji opartej na dobrej zabawie, wzajemnym szacunku, dyskrecji, bliskosci oraz wzajemnej pomocy. Pragnę poznać kobietę świadomą swojej seksualności, która z erotyki i wszelakich odnóg tej dziedziny życia czerpie satysfakcję, kocha to i chce przy okazji tego może zarobić. Spotkanie sponsorowane pomyślisz, lecz nie! nie chodzi mi o kogoś komu będę zmuszony płacić za bliskość, ale o dobra zabawę i jeśli nie będziesz miała nic przeciwko zarabianie dla Ciebie lub nas na jednym z portali z kamerkami.
Mam 31 lat, 187cm wzrostu i 82kg wagi, ciemne włosy. Jestem w długoletnim związku więc zależy mi na dyskrecji, oczywiście również ja zapewniam. Ja ze swojej strony mogę zaoferować Ci wszelaką pomoc, od naprawienia kranu przez ugotowanie obiadu na masażu kończąc. Dysponuje samochodem, niestety moje lokum odpada bo nie zawsze jest możliwość aby spotkać się w nim ze wzgledu na zycie prywatne,więc mam nadzieję, że nie będziesz mieć z tym problemu. .
Chętne panie zapraszam do kontaktu. Liczę na Ciebie!

chetnyszukarealnej@interia.pl
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry