• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

27 letnia dziewica

Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Nie jest to moim zdaniem w ogóle dziwne. Każdy ma prawo decydować o sobie i nie musi przeżywać pierwszego razu tak jak inni, czyli byle szybciej i z byle kim, poddając się presji. Potem się żałuje.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Czy myślicie, że to jest bardzo dziwne?
Nie bardzo dziwne. Najwyżej troszkę.
Ludzie mają różny stopień popędu, różne podejście i doświadczenia życiowe, różne problemy do pokonania i różne typy osobowości, również jeśli chodzi o kwestie bycia samotnikiem czy tzw. duszą towarzystwa.
Jak ktoś nie prowadzi żadnego życia towarzyskiego, tylko skupia się na edukacji i później na pracy, to może wobec tego długo nie mieć żadnych doświadczeń seksualnych ani uczuciowych. Niektórzy nawet przez całe życie.
A niektórzy ludzie po prostu są aseksualni. I oni wręcz unikają takich kontaktów.
 
Mężczyzna

Piotrek88

Cichy Podglądacz
Nie ma w tym nic złego. Każda kobieta decyduje sama o swoim ciele i o tym kiedy, komu i czy w ogóle straci dziewictwo. Ja osobiście bym na pewno nie poczuł się ani dziwnie ani jakiś zniesmaczony, gdyby moja partnerka mając 27 lat powiedziała mi, że jeszcze nigdy nie uprawiała z nikim seksu. Raczej byłbym zaskoczony, bo w dzisiejszych czasach to rzadkość, by kobieta aż tak długo utrzymywała dziewictwo. Fajnie 😉 Pozdrawiam
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
jest to po prostu fakt, który nie zezwala na racjonalne wartościowanie, więc się tym nie przejmuj. Wartościować można motywację i drogę do tego faktu, ale to już zdradzisz temu właściwemu, jeżeli normalny to zrozumie i doceni, a jeżeli głupi to wyśmieje.
Keep yea head up :) nie ma w tym nic złego, a koleje losu są różne i niektórych prowadzą do trzymania dziewictwa a niektórych do pozbycia się już od razu :)
 
2

28Monika

Guest
Ja przebiłam nawet 27. Zdarzył się taki facet, który się poddał, bo nie miał ochoty nikogo uczyć ani wprowadzać w świat seksu. Trafił się tez taki, któremu było to kompletnie obojętne. Nie ma reguły…
 
A

AncymonX

Guest
Wszyscy podbudowują psychicznie więc ja od technicznej strony.
Cieszyłbym się gdyby któraś ewentualna partnerka wykazałaby się szczerością w, jak widać, kłopotliwej kwestii (niesłusznie kłopotliwej). Ponieważ utrata dziewictwa to temat nieco bardziej wymagający od partner niż kolejny z rzędu stosunek. Nie mogę ręczyć za facetów bo bywa bardzo zróżnicowanie. Mogę napisać kilka słów od siebie. Tak się złożyło że wszystkie osoby (nie jakieś tłumy, no dobra, dwie :LOL:) z którymi miałem stosunki musiałem wprowadzić w świat seksu. Stąd myślę że mogę coś nadmienić w tej kwestii. Wiek nie ma znaczenia, ludzie mają w życiu tak niespodziewane perypetie, że późno wcale nie musi oznaczać dziwnie. Natomiast świadomość że to pierwszy raz jest ważna by przybrać odpowiednią postawę wyrozumiałego i uważnego nauczyciela z dodatkiem celebrującego znaczące wydarzenie. W zależności jakie oczekiwania i wyobrażenia ma osoba wprowadzana do seksu można dobrze wyważyć wrażenia. Przygotować otoczenie, wytworzyć rozluźniającą, budującą zaufanie atmosferę i prowadzić sprawę dogodnym tempem dla partnerki. Z przyczyn typowo biologicznych może być w pewnym momencie niezbyt szałowo, jak z przebijaniem skóry pod kolczyk, ale ogólnie nie musi towarzyszyć temu długotrwały dyskomfort. Zebranie pozytywnych doświadczeń od samego początku też jest możliwe. No i najważniejsze, po pierwszy razie przyjdzie czas na kolejne jeszcze lepsze ;)
 
Mężczyzna

MatiOn

Cichy Podglądacz
Miałem taką sytuację. Ja mając 31l. Dowiedziałem sie od koleżanki która znałem już od ponad 10l. że jest Jeszcze dziewicą A była wtedy o 2 lata młodsza czyli 29.
Byłem zaskoczony tym faktem ale pozytywnie , z szacunkiem odmowilem jej wtedy dalszego kontynuowania zbliżenia bo było to tak jak by to powiedzieć pod wpływem emocji i Alko.
Przez pół roku potem się spotykaliśmy zanim doszło do tego faktycznego już zbliżenia i razem byliśmy w związku jeszcze przez 4 lata. Niestety się rozeszlismy ale dalej mamy do siebie obaj szacunek i kontakt.
 
Mężczyzna

PropterPax

Cichy Podglądacz
Czy myślicie, że to jest bardzo dziwne? Jak byście zareagowali, jakby się okazało,że Wasza dziewczyna (w podobnym wieku) nie miała jeszcze tego za sobą?

Przypomina mi się film "brunette licks old guy all over and fucks him" i gość który krzyczy: No, STOP IT... I am a virgin.
Jakby to powiedzieć, może nie chciała się narażać obcym ludziom a nie dlatego się nie zdecydowała na współżycie ponieważ jest głupiutka i nie wie co się do niej mówi.
Pozdr
 
Mężczyzna

Morisson

Cichy Podglądacz
Czy myślicie, że to jest bardzo dziwne? Jak byście zareagowali, jakby się okazało,że Wasza dziewczyna (w podobnym wieku) nie miała jeszcze tego za sobą?
Hej. Nie jest to w fale dziwne bo w obecnych szybkich czasach. Jeśli można tak to określić. To najlepiej mieć to za sobą. Vhyba jak dzieci. Teraz szybko ,,dorastają,, masakra.
Ja również czekam na te jedyna kobietę. Mam 25,6 lat. Już prawie. II nadal jestem prawiczkiem. I to wiele oodb dziwi.
Lecz nie którzy się ztego śmieją A nie którzy...no różnie. Warto aby to było coś...bo ponoć to pamięta się do końca życia.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Czy myślicie, że to jest bardzo dziwne? Jak byście zareagowali, jakby się okazało,że Wasza dziewczyna (w podobnym wieku) nie miała jeszcze tego za sobą?
Ja widze same plusy. Nie jest to dziwne - nie ma schematu zadnego do ktorego sie trzeba dopasowac. Absolutnie nie ma sie czego wstydzic, wrecz trzeba sie cieszyc, ze sie nie idzie za nurtem👍🏻
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Jak byśmy zareagowali? Zapytalibyśmy: "co jest powodem". Odpowiedź: "dopiero po ślubie" - oznaczałoby brak ciągu dalszego znajomości. A - zaznaczam, że wiedziałbym o tym już raczej pierwszego dnia znajomości. I wcale nie pytałbym: "jesteś dziewicą?".
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Czuła bym się bardzo szczęśliwą i wyróżnioną - wow fajny temat ;)
Tak właśnie myślałem. Niestety rzeczywistość zweryfikowała to urojenie.
W praktyce okazało się, że mamy przepaść w kwestii potrzeb seksualnych.

Gdybym był wtedy świadomy swojego wysokiego libido, to nigdy nie zdecydowałbym się na poważny związek z taką kobietą.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Snapchat sexting. 19 letnia Angela zaprasza! Ogłoszenia 375
S Dziewica po 40 Seks 56
V Ginekolog pierwszy raz dziewica Sprawy kobiet 12
V Dziewica 24 lata Pierwszy raz 118
L Ja prawiczek ona już dawno nie dziewica Związki 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry