• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona straciła ochotę na seks

Dorman

Nowicjusz
Panowie żona nie chce już ze mną tego robic. Nie sądze aby miała kochanka. Po prostu jej się nie chce. Wieczorem odwraca sie ode mnie i najchętniej to by po prostu zasnęła. Małżeństwem jesteśmy od 15 lat. Wiadomoże były lepsze i gorsze okresy ale nigdy nie bylo tak jak teraz. Co robić?
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Porozmawiać z nią, długo i szczerze, powiedzieć o Twoich obawach, spytać jej czy nie ma jakiś problemów, czy nie jest przemęczona. Jeżeli nie będzie szczerej rozmowy to nasze podpowiedzi to można porównać do leczenia się u wujka Google
 
Mężczyzna

rxzx

Cichy Podglądacz
przyczyn może być bez liku. Zastanów się czy wina nie leży po Twojej stronie, czy sex nie jest jednostronny, co robisz aby ją zachęcić. Możesz kupić "zabawki", gry, wyjazd weekendowy... A co do kochanka, zobacz jak się ubiera do pracy czy na Zakupy- siłownię czy ubiera się sexi, dba o "fryzurkę", nosi super bieliznę?, to może ktoś tam gdzieś z boku się pojawił.
 
Mężczyzna

Od86

Cichy Podglądacz
Zwykle musi byc jakiś powód braku ochoty. Na przykład tabletki antykoncepcyjne czy też zmęczenie. Nikt Ci tutaj nie pomoże. Musisz pogadać z żoną.
Jesli jest to po prostu rutyna to może wystarcza jakieś zabawki erotyczne czy afrodyzjaki?
 
Mężczyzna

Cezarus

Cichy Podglądacz
Poderwij ją na nowo. Wracając z pracy, powiedz jej: Kochanie ubieraj się, wychodzimy. Nie mów dokąd, niech już na tym etapie czuje nutkę ekscytacji, która jeśli odpowiednio urośnie przeradza się w podniecenie.

Jak z Twoją kondycją? Jak starasz się w łóżku? Czy nie jest tak, że chcesz się tylko rozładować? Kiedy ostatnio ją doprowadziłeś do szczytowania?

Stary, ja myślę, że może dała sobie spokój ze względu na to, że nic z tego nie ma. I może sądzi, że na nic więcej Ciebie nie stać.

Jeśli to coś innego to jestem głupi, ale myślę że musisz rozgrzać w kobiecie pożądanie. Uwikłaj ją w jakąś Waszą grę słów, zmysłów, tajemnicę i przygodę.

Zapytaj ją o co chodzi, porozmawiaj czego oczekuje, seks to dwoje ludzi i musi być zgranie :) No i dobrze jest ewentualnie spróbować jakichś pomocy tak ja powyższa osoba pisze. Moja żonka miała problem z ochotą na seks po porodzie i pomogły jej tabletki Libido therapy.
 

Dorman

Nowicjusz
Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze nie stosowaliśmy afrodyzjaków chociaz autentycznie się zastanawiam czy czegoś takiego by nie wprowadzić. Już nie pamiętam kiedy doprowadziłem żonę do szczytowania. Ona po prostu nie wydaje się tym zainteresowana. Próbowałem różnych rzeczy, urozmaiceń. Kupiłem kilka gadżetów łożkowych ale nic. Ona odwraca się i zasypia. Jesli już uprawiamy seks to ona nie chce abym na przykład tam zjechał ustami.
ROzmawiać ze mna również za bardzo nie chce ;
 
Mężczyzna

Deuce

Cichy Podglądacz
Jeżeli bierze tabletki antykoncepcyjne to warto z ginekologiem skonsultować, czasem po prostu trafiają się takie że obniżają mocno libido, a wystarczy zmiana na inne i czasem pomaga. Mieliśmy razu pewnego podobnie, rozmowa + zmiana tabletek pomogła.
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Panowie żona nie chce już ze mną tego robic. Nie sądze aby miała kochanka. Po prostu jej się nie chce. Wieczorem odwraca sie ode mnie i najchętniej to by po prostu zasnęła. Małżeństwem jesteśmy od 15 lat. Wiadomoże były lepsze i gorsze okresy ale nigdy nie bylo tak jak teraz. Co robić?
Huśtawka hormonalna czy się zapuściłeś? A może kogoś ma?
 
Mężczyzna

zbedny34

Nowicjusz
Dziękuję za odpowiedzi. Jeszcze nie stosowaliśmy afrodyzjaków chociaz autentycznie się zastanawiam czy czegoś takiego by nie wprowadzić. Już nie pamiętam kiedy doprowadziłem żonę do szczytowania. Ona po prostu nie wydaje się tym zainteresowana. Próbowałem różnych rzeczy, urozmaiceń. Kupiłem kilka gadżetów łożkowych ale nic. Ona odwraca się i zasypia. Jesli już uprawiamy seks to ona nie chce abym na przykład tam zjechał ustami.
ROzmawiać ze mna również za bardzo nie chce ;
Mam dokładnie to samo, rozmowa nic nie wnosi bo Ona nie widzi problemu, a ja dostaje już w głowę i jestem mocno sfrustrowany...
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Ile ona ma lat? Może czuje się nieatrakcyjna, zaniedbana? Może Ty wg niej starzejesz się fajnie a ona nie?
To pewien fenomen, kobieta nabiera wagi/zmarszczek i w ten sposób, uważając się za nieatrakcyjną, karze partnera odmawiając mu seksu. Wszyscy mamy prawo do seksu, jeśli ktoś nam je odbiera to chyba pora na życiowe zmiany.
 
Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
Kurcze co się dzieje. Nie powinno mieć znaczenia czy się jest z kim 2 czy 15 lat. Nie ważne po ilu latach albo dba się o siebie we wszystkich aspektach albo nie. Pierwszy sygnał do szczerej rozmowy. No chyba że juz całkiem Cie odpuściła - wtedy raczej nic nie zdziałasz.
 
Kobieta

VesRes

Cichy Podglądacz
Nie da się powiedzieć co dokładnie jest przyczyną bo sytuacja i warunki każdego są inne.
Rozmowa to zawsze klucz. Tylko nie rozmowa o tym, że seksu jest mało, ale dlaczego jest mało. Bo zawsze jest powód, od błahych po poważniejsze. I zazwyczaj jedna rozmowa nie wystarczy😬
Przecież kobiety wiedzą, że mężczyźni potrzebują seksu. Tak mi się wydaje, że wszystkie wiedzą😂
Ale trzeba przyznać, że jest wiele takich sytuacji.
To już moja opinia ale mam wrażenie, że z 70% kobiet jest najzwyczajniej w świecie przepracowanych i libido sięga dna i szura po ziemi poprostu
 
Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Seks to ważna część związku, ale to też tylko jedna z wielu składowych. Może warto zacząć od rozmowy z nią? I nie mówię tu o "dlaczego ze mną tego nie robisz?", ale bardziej o tym, jak się czuje, czy coś ją trapi, czy może jest zestresowana czy zmęczona.

Jeżeli jest coś więcej niż tylko brak ochoty na seks, to może zdiagnozujecie to razem. Niektóre kobiety mają też zmiany hormonalne, co wpływa na libido.

Jeżeli komunikacja nie pomoże, może warto zastanowić się nad wizytą u terapeuty małżeńskiego? Czasami obecność neutralnej trzeciej osoby może pomóc w otwarciu się i lepszym zrozumieniu problemu.

Każdy związek ma swoje wzloty i upadki, ale kluczem jest chęć obu stron do pracy nad nim. Nawet jeśli teraz jest źle, nie znaczy to, że nie może być lepiej. Trzymam kciuki, żeby się udało to jakoś razem przebrnąć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry