• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona się często masturbuje

Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Witam,ostatnio niechcący zauważylem że moja zona sie mastorbuje,poczułem olbrzymie zdenerwowanie i flustracje poniewaz gdy jej wspominam o seksie prawie zawsze sie wykreca,ato jest zmeczona albo glowa ja boli.Nie wiem co mam z tym zrobic czy jej zwrocic uwage czy nie.Nie chce zeby pomyslala ze ja szpieguje lub podgladam,nie wiem jak zareaguje.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Ale jak to zobaczyłeś? Podejrzewasz czy nakryłeś zonę? Moze problem jest tutaj w podnieceniu. W sensie, żona odczuwa niewielkie podniecenie. Probowaliscie mozę jakichś środków na zwiększenie podniecenia?
 
Mężczyzna

Feniks Uwodzenie

Cichy Podglądacz
Ale jak to zobaczyłeś? Podejrzewasz czy nakryłeś zonę? Moze problem jest tutaj w podnieceniu. W sensie, żona odczuwa niewielkie podniecenie. Probowaliscie mozę jakichś środków na zwiększenie podniecenia?
Środków na zwiększenie podniecenia? Serio?
Jeśli żona się masturbuje, to znaczy, że jest w stanie się podniecić. Jeśli jednak nie jest w stanie podniecić się przy nim, to problem leży albo w nim samym, albo w jego zachowaniu.
Nie wiem jak w przypadku autora tego tematu, ale jest mnóstwo facetów (kobiet zresztą też!), którzy po ślubie kompletnie przestają o siebie dbać. Zero siłowni, niezdrowa dieta, cały dzień na kanapie przed telewizorem, dodatkowe 15kg w brzuchu - a później z jakichś tylko sobie znanych powodów dziwią się, że druga połówka nie chce z nimi sypiać.
 
Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Witam, niechcacy zauwazyłem ze w drzwiach lazienki od dołu zastawia otwory wentylacyjne i to mnie zastanowilo i zaczołem ja kontrolowac czemu tak robi i sie wlasnie zorientowałem wtedy.Gdyby tego nie zastawiala to pewnie bym do tej pory nic nie wiedzial. Nie wiem o co chodzi jak z nia rozmawialem jakis czas temu na te tematy to powiedziala ze jest zadowolona z naszego wspołzycia.Ostatnio jest bardzo zapracowana przychodzi pozno z pracy a jak jej wspomne o seksie na ktory ja mam mozna powiedziec chec cały czas to mowi ze tylko o tym mysle,i imbardziej ja namawiam to mowi ze ma mniej ochoty,a przy wieczornym kompaniu wnioskuje po czasie kompieli ze to znow robi.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Może po prostu była to jednorazowa masurbacja Masturbacja w związkach nie jest niczym nieprawidłowym oczywiscie jeśli nie ma się problemu z seksem. A u Was ten problem jest. Moze po prostu kobieta czuła podniecenie ale nie chciała całej tej otoczki związanej z seksem. Proponuję nie naciskac na nią ale poprawić jej samopoczucie tak aby przywrócić u niej ochotę na seks. Przepracowanie na pewno temu nie sprzyja a ochota na seks tworzy się w głowie. Jeśli ona pracuje długo to nie jest dziwne, że nie ma ochoty na współżycie. Wybierzcie się na wakacje. Zrób dla niej kolację wieczorem, przygotuj wino ( ale niezbyt dużo, wystarczy lampka).
Jaieś zabawki takie jak wibrator, opaska na oczy. Dobrze jest ściągnąć jakiś erotyczny filmik. Nie iwem czy próbowaliście żeli intymnych ale dobre są na przykład stymulujący durex o albo libi gel.
 
Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Raczej to nie była jednorazowa masturbacja a co do zabawek raczej nie przejdzie zona jest bardzo wstydliwa.Mam wrazenie ze jak uprawiamy seks to zona robi to z obowiazku malzenskiego a kiedy mowi ze idzie sie kąpac to dostaje spazmow ze znow to bedzie robic i z seksu nici.Powiedz mi jak czesto kobieta powinna miec ochote na sex,bo my po ciezkich namowach kochamy sie raz w tygodniu a to dla mnie jest stanowczo za malo.Moze problemem jest praca ,zmieniła zona nie dawno i zauwazylem u niej czestsze zdenerowanie,Nie wiem dlczego tak mnie to boli ze ona to robi,boje sie ze wpadne przez to w chorobe tak sie tym przejmuje.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Jak było w przeszlości? Kiedy jeszcze nie byliście małżeństwem? Czy również miała taki słaby temperament? Seks jest jednak w związku bardzo wazny i niestety ale w sytuacji jesli nie jest dobrze w tej sferze to często nie jest dobrze i w innych sferach.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Marzę o tym żeby powolutku ruchać żonę kolegi w usta
Żeby lizała moje jaja
Zobaczymy czy zrobi to lepiej od swojego męża
Kiedyś upiliśmy się wódką , naćpaliśmy amfetaminą i kiedy leżałem i udawałem , że śpię
Zdjął mi majtki , wylizał i wygłaskał jajka
I wyssał ostatnią kroplę spermy ze mnie
Pamiętam jaki byłem podniecony , gdy tryskałem w jego usta

Jej też bym chciał wytrysnąć w ustach
wbijać się w spazmach orgazmu w jej usta
Magia
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Marzę o tym żeby powolutku ruchać żonę kolegi w usta
Żeby lizała moje jaja
Zobaczymy czy zrobi to lepiej od swojego męża
Kiedyś upiliśmy się wódką , naćpaliśmy amfetaminą i kiedy leżałem i udawałem , że śpię
Zdjął mi majtki , wylizał i wygłaskał jajka
I wyssał ostatnią kroplę spermy ze mnie
Pamiętam jaki byłem podniecony , gdy tryskałem w jego usta

Jej też bym chciał wytrysnąć w ustach
wbijać się w spazmach orgazmu w jej usta
Magia
Chyba rozjechałes się z tematem 🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Kiedys bylo całkiem inaczej,mam wrazenie ze zaczeło sie pogarszac sytuacja kiedy zona poszla do szkoły i zaczela jednoczesnie prace .Moze natlok spraw tak na nia dziala,stres w pracy albo to zbieg okolicznosci.Nie chce zle wrozyc ale mam wrazenie ze sie od siebie oddalamy ,widujemy sie teraz bardzo rzadko ,jak ja przychodze z pracy to zona do niej idzie.Nie wiem czy problemem nie jes to ze zona spi z jedna corka a ja z druga i jest tak od poczatku małzenstewa.Kiedy mamy sie kochac to robimy to tak aby corki jeszcze spaly lub juz spaly.Moze to ja za czesto chce a ona tyle nie potrzebuje,od jakiegos czasu mam wrazenie ze mam czesciej ochote na seks niz wczesniej.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Dziwna jest dla mnie sytuacja, że śpicie razem z dziećmi .Nie lepiej byłoby aby dzieci spały w innym pokoju? A Wy we dwoje w sypialni? Sytuacja jaka jest u Was nie sprzyja intymności.
Musicie coś z tym zrobic bo tak jak piszesz oddalacie się ze sobą.
Możesz ewentualnie spróbwać sex elixir ( jest to hiszpańska mucha). Fajny środek na pobudzenie

Jednak wydaje mi się,że problem jest tutaj raczej w stresie, przepracowaniu i spaniu w osobnych sypialniach.
 
Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Jeszcze o jednej rzeczy nie powiedzialem a tez moze byc bardzo wazna ,zona przez ten caly stres zwiazany z praca i szkola zaczeła podpalac papierosy,a ja jestem bardzo uczulony na tym punkcie bo sam nie pale ,i to tez moze byc powod ze sie oddala ode mnie bo nie chce zebym poczul papierosy,a co do spania w jednym lozku jestem tego samego zdania ale jak jej wspominam to wykreca sie tym ze dzieci rzadko widzi a ona juz sie przyzwyczaila do takiej sytuacji.Prosze mi powiedziec ale dlaczego ja ostatni mi czasy mam wieksza ochote,kiedys tak nie bylo a jestem przeciez coraz starszy teraz moglbym to robic codziennie co moze byc powodem.Fakt staram sie dbac o kondycje ostatnio schudlem, nie pije alkoholu nie pale czy to moze byc powod.
 
Mężczyzna

Pietrzakb

Cichy Podglądacz
Od siebie dodam, że żona ewentualnie może spróbować tabletek na libido jak libido therapy Nie mogę dać tutaj pewności, że to zadziała, jednak mozna spróbowac bo jednak wiele kobiet w sieci pisze, że tabletki im pomogły.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry