• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona dziwką

Oremus

Cichy Podglądacz
Zaproponowałem żonie małą zabawę damsko-męską, byłem trochę zdumiony że żona zaproponowała iż może się ze mną zabawić ale to kosztuje 200 złotych. Za darmo to se mogę palcem w bucie poruszać. Rada nierad wygrzebałem 2 stówy. Nie mówię lodzika zrobiła mi nawet fajnego - profesjonalnie. Przed stosunkiem stanowczo zażądała aby założyć kondona którego choroba wie skąd nagle wzieła. Gdy kochaliśmy się na misjonarza dyskretnie ziewała a nawet raz zerknęła na zegarek. Najgorsze było w pozycji na pieska bo już bez żadnej krępacji oglądała film w telewizji w trakcie reklam zmieniała kanały!!! 😡 na koniec zerknęła na zegarek i powiedziała "kończ już misiu twój czas się kończy" Tak się zdekoncentrowałem a zresztą odwykłem już od gumki że nie mogłem dojść! Żona wielkodusznie zaproponowała że za dodatkową 100 może mi dać gratis 15 minut na dokończenie. Jakoś się udało a żona zadowolona podziękowała mi buziakiem mówiąc iż jestem jej najlepszym klientem.
W związku z powyższym pytam:
Czy żona miała fantazję o byciu prostytutką.
Skąd ona nagle wzięła prezerwatywy już od dawna ich nie używamy.
I najważniejsze - jak myślicie czy ona zwróci mi te 300 złotych???
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry