• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zniewolony (cuckold)

Mężczyzna

Duch71

Erotoman
Ostatnią rzeczą którą pamiętam była kuchnia w moim domu. Akurat sprzątałem kiedy Beata wróciła z zakupów.
- Co tak dyszysz? – Zapytała udając zainteresowanie. – Masz napij się.
Podała mi szklankę z napojem. Sok dziwnie smakował, ale chciało mi się pić, więc opróżniłem szybko zawartość. Nagle zrobiło mi się słabo. Usiadłem na podłodze zapadając się w ciemność.
Obudził mnie cios w policzek. Szarpnąłem się na wpół przytomny, zabrzęczał łańcuch. Jeszcze raz napiąłem mięśnie, kajdany na rękach mocno trzymały. Oczy miałem przewiązane jakimś materiałem. Byłem nagi. Pewnie zostałem pozbawiony ubrania w czasie kiedy byłem nieprzytomny.
- Gdzie ja jestem?
Znowu dostałem w twarz.
- Zamknij mordę bo ci ją zatkam fiutem! – Usłyszałem nad sobą męski głos.
Poczułem ocierającą się o moje usta główkę penisa.
- On już będzie grzeczny – rozpoznałem głos mojej żony.
- Beatko co tu się dzieje? – Wyszeptałem z jękiem.
- Bądź posłuszny albo pozwolę żeby zajął się tobą.
Zrozumiałem, że chodzi jej o faceta który stał tuż obok. Nie miałem ochoty by spełnił swoją groźbę. Uspokoiłem się i klęcząc oparłem plecy o drewnianą ściankę, do której byłem przykuty.
- Witam, widzę że maskotka już jest gotowa.
Do pomieszczenia weszła nowa nieznajoma osoba o dźwięcznym głosie. To niewątpliwie była kobieta.
- Mogę troszeczkę pomęczyć go zanim zaczniemy? – Zapytała.
- Rób wszystko na co masz ochotę i tak musimy poczekać na resztę – zaśmiała się Beata.
Wsunęła jakiś przedmiot między moje uda, poczułem bosą stopę na członku.
- Nasza maskotka nieco sflaczała, trzeba ją pod pompować – zachichotała i zaczęła rytmicznie deptać moje genitalia. Chciałem ukryć że sprawia mi to przyjemność. Przyspieszyła. Nie byłem w stanie dłużej zachować zimnej krwi. Poczułem mrowienie w podbrzuszu, jęczałem bezwiednie poruszając biodrami. Kiedy zaledwie sekundy dzieliły mnie od finału cofnęła stopę.
- Błagam, dokończ, zrobię wszystko – skomliłem drżąc z podniecenia.
Zbliżyła się do mnie. Cudowny zapach jej cipki wypełnił moje nozdrza.
- Jestem tego pewna – wyszeptała wkładając wilgotny paluszek w moje usta.
W końcu reszta uczestników dotarła na miejsce. Zrobiło się gwarno. Co jakiś czas jedna z przybyłych pań podchodziła do mnie, zmuszając mnie do lizania cipki. Wiedziałem że jestem na straconej pozycji, więc spełniałem wszystkie zachcianki. Dobra zabawa i alkohol sprawiły, że zaczęły tworzyć się pary i orgia rozpoczęła się na dobre. Z każdej strony dobiegały do mnie odgłosy kopulacji. Nagle poczułem znajomy zapach cipki.
- Powiedziałeś że zrobisz wszystko – szepnęła pani, która pierwsza dała mi spróbować swoich soków.
Nim zdążyłem odpowiedzieć usiadła na moich ramionach i przycisnęła członka stopą, wracając do przerwanej wcześniej czynności.W tym samym czasie masowała swoją dziurkę co chwile wpychając mi paluszki do wylizania.
- Otwórz szeroko buźkę – szepnęła mi do ucha.
Posłusznie wykonałem polecenie. W moje usta wdarł się penis jej towarzysza.W tym czasie ona ruszała tyłeczkiem masują cipkę o mój kark, w tym samym czasie depcząc mojego fiutka. Robiła to tak cudownie, że w ekstazie prawie zapomniałem o mężczyźnie ruchającym moje usta.

Zniewolony.jpg


Kiedy oboje szczytowali, spuściłem się obficie na jej stopę. Pani odeszła na bok, po chwili wróciła z lampką wina w ręce.
- Napij się – powiedziała.
Dziwnie smakowało, ale postanowiłem że nie będę grymasił. Jak wcześniej zakręciło mi się w głowie i straciłem przytomność.
Obudziła mnie Beata szturchając nogą.
- Znowu zasnąłeś na podłodze, nalej mi wina. Miałam męczący dzień.

Do dziś nie wiem czy to zdarzyło się naprawdę, a może tylko śniłem…

Autor: Duch

 

anna1991

Cichy Podglądacz
Czasem mam wrażenie, że mój partner też ma takie fantazje erotyczne. Wprawdzie wolę aby to mnie tak potraktowano " - Zamknij mordę bo ci ją zatkam fiutem! "
Fajny tekst.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Znowu dostałem w twarz.
- Zamknij mordę bo ci ją zatkam fiutem! – Usłyszałem nad sobą męski głos

Właśnie dlatego preferuje wifesharing, bo tam ja jestem panem sytuacji i nie grozi mi oskarzenie o odgryzienie jakiegos tam natretnego fiuta 🙂

Duch, ciekawie napisane!
Grafika super.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry