• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrada kontrolowana od strony kobiet

Mężczyzna

Carlo333

Cichy Podglądacz
Pytanie skierowane do pań.
Jeżeli doszło, miało by dojść lub czysto hipotetycznie do zdrady kontrolowanej ( przy obecności drugiej połówki jeżeli to ma dla was znaczenie) to czy byście wolały żeby był to ktoś znajomy czy ktoś zupełnie obcy. Temat ruszany u nas w związku przerabiany w fantazjach od kilku lat ale niestety bez części praktycznej. Wiadomo odpowiedz może być zależna od danej osoby ale głównie chodzi mi o poczucie bezpieczeństwa, komfort i przyjemność dla mojej kobiety a nie doświadczeniem powodujące traume i złe wspomnienia. Czy z kolei jeżeli mialby być to ktoś znajomy to czy po wszystkim nie byłoby niezręcznie dla niej. Aspekt relacji naszej tutaj raczej bez znaczenia bo mamy za sobą dekade normalnego zwiazku i takie doświadczenie nic nie zmieni. Wiem że ona chce tego spróbować ale gdy zaczynamy na chłód rozważać temat obcy/znajomy to zaczyna się wahać. Dla mnie to bez znaczenia. No może delikatna przewaga w stronę nieznajomego tylko z takiego powodu że jak zrobi robotę to robi wypad i tyle. Znajomego gorzej się wyprasza. Znajomego natomiast łatwiej byłoby wybrać bo domyślam się że selekcja nieznajomych zajęłaby kolejne pół roku czego chcemy uniknąć bo szkoda czasu.
Z doświadczenia wiem że kobiety inaczej rozumują, trochę innymi kategoriami i bardziej analizują.
Dziękuję za odpowiedzi i od razu przepraszam jeżeli zły dział.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry