• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbyt mała prezerwatywa

Status
Zamknięty.

maria16

Cichy Podglądacz
gadałam ostatnio z moim przyjacielem i on powiedział że ostatnio przy pieszczotach ze swoją dziwczyną postanowił założyć prezerwatywe,ale ta prezerwatywa(po założeniu)okazała się być za mała co prawda nie z długości ale z szerokości.Wchodzi mu tylko na połowe członka dalej nie może a wogule to jest ciasna.Dlatego mam do was(panów) pytanko :czy wy tez tak macie że prezerwatywa wchodzi wach tylko do połowy ,a może jest ciasna żeby się nie zsunęła?błagam napiszcie coś o tym bo naprawde chce mu pomóc.On tez jet bardzo wdzięczny.papapap.dzięki
 

Jing

Seks Praktykant
No cóż prezerwatywy są tak robione aby dość dobrze przylegały do członka.Są durexy easy on które mają troche szersze wymary ale jeśli one też są za ciasne to niech poszuka prezerwatyw XXL firmy Unimil.Tyle że w tą firmę ja bym nie inwestował.Najbardziej zaufana to Durex.Więc niech weźmię jakąś z serii easy on albo nich nakłada na chama :D
Pozdrawiam
 

Kropek

Cichy Podglądacz
Jeśli chodzi o Durex to mi ze 3 pękły, po dłuższym czasie się zsuwały i trzeba było zakładać nowe. Więc je zmieniłem markę. Jeszcze mi nie pękła, nie zsunęła się i w ogóle czuję się bardziej komfortowo. Każdy używa to co lubi.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ehh mam tez ten problem ale ja poprostu na sile wciskam :wink: w koncu sie rozwija a ze ciasna trudno podczas seksu troche sie rozciaga i jest luzik :)
 

Kropek

Cichy Podglądacz
A na jaką zmieniłeś :?
Po testuj różne marki na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ehh mam tez ten problem ale ja poprostu na sile wciskam w koncu sie rozwija a ze ciasna trudno podczas seksu troche sie rozciaga i jest luzik

Mam dokładnie to samo. Lepiej żeby prezerwatywa była ciut za mała niż ciut za duża. :wink:
 

rose

Biegły Uwodziciel
Dobra, dobra..od takiego rozciągania to gumka PĘKA a nie się dopasowuje!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ted

Biegły Uwodziciel
tzn wiesz nie chodzi o dopasowywanie jednak podczas ruchow frykcyjnych (chyba dobrze napisalem) jednak prezerwatywa troszke sie rozciaga wiec to nie jest wieli problem peka zazwyczaj z innych powodow. Poza tym jesli chodzi o jej rozciagliwosc to moj sprytny kolega na wyjezdzie klasowym kiedys jak sie napil to zalozyl prezerwatywe na glowe, nadmuchal ja i biegal w n iej przez jakis czas takze o rozciagliwosc bym sie nie martwil :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Najczesciej peka przez to ze sie zle nalozy kiedy gumka jest dobra (nie ma wad produkcyjnych, ani pani aptekarka nie przekuwala pokryjomu :wink:) to najczesciej peka przez nie zostawienie zbiorniczka w ktorym sie zbiera sperma, moze tez dojsc do pekniecia kiedy zbyt dlugo trwa stosunek, badz gdy kochajac sie para po osiagnieciu orgazmu przez partnerke zmienia pozycje a partner przy zmianie pozycji nie zmienia prezerwatywy, wtedy tez juz prezerwatywa jest na tyle zuzyta ze peka. To by byly chyba najczestsze powody. Do tego mozna dolozyc np. uszkodzenie podczas zakladania albo rozpakowywania np. paznokciem ale to juz zdadziej sie zdaza bo faceci maja najczesciej krotko obciete paznokcie (no bo jak z dlugimi paznokciami piescic partnerke :wink:)
 

ted

Biegły Uwodziciel
No coz nie wiem szczerze mowiac nigdy nie patrzylem. Jak widzialem ze partnerka miala orgazm to nastepowala zmiana. Czyli kilka minut, ale nie wiem dokladnie. Ale jesli wytrzymujesz powiedzmy 10 minut to nie ma problemu. Jak bedziesz mial orgazm (wytrysk) to zmieniasz i spokojnie mozesz sie ponownie kochac.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Zbyt mocne pompowanie penisa Porady seksualne 0
A Zbyt luźna pochwa Porady seksualne 5
W Jak poradzic sobie zbyt czesta masturbacja? Masturbacja 10
M Zbyt gruby penis ? Seks fotki i filmy 15
G Zbyt krótki stosunek Porady seksualne 13

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry