• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zapomnienie dwóch tabletek anty w starym opakowaniu,

Status
Zamknięty.

Cube

Cichy Podglądacz
Witam!

Moja partnerka zapomniała wziąć 2 tabletek antykoncepcyjnych w starym opakowaniu w 3 tygodniu brania niestety nie postąpiła tak jak na ulotce a dokładnie tak :

29 i 30 czerwca nie wzięła tabletek, 1 lipca z rana wzięła 2 zaległe i wieczorem 1 normalnie a 2 lipca wzięła ostatnia tabletkę z opakowania i 7 dni przerwy
Według ulotki albo powinna przerwać branie albo nie robić tej przerwy. Jednak zrobiła przerwę i 10 lipca zaczęła nowe opakowanie, a my współżyliśmy bez zabezpieczenia 13 lipca;/ I niestety o zapomnieniu tych tabletek dowiedziałem się po fakcie. Od roku bierze tabletki regularnie i to był pierwszy raz taki przypadek

Moje pytanie czy nowe opakowanie jest skuteczne? Czy jednak jest szansa ze mogła zajść w ciążę?

Dodam jeszcze ze partnerka ma 28dniowy cykl i w czasie 7 dniowej przerwy krwawienie dostała 7,8,9,10 lipca
 

Justyna

Podrywacz
Nowe opakowanie nie jest skuteczne. Ciągłość antykoncepcji została przerwana. Jest szansa na zapłodnienie. Absolutnie nigdy, przenigdy nie wolno postępować inaczej, niż jest to zalecane przez producenta i zamieszczone na ulotce. Jeśli kobieta ma wątpliwości, czy dobrze rozumie treść ulotki, nie powinna postępować tak, jak się jej wydaje, tylko zadzwonić do ginekologa. Po to ktoś opracował sposób działania w przypadku pominięcia tabletki, aby kobity się do tego stosowały. Twoja dziewczyna zapomniała aż o dwóch tabletkach - tym gorzej. A to, że przez jakiś czas ci o tym nie mówiła, jest bardzo nieodpowiedzialne.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry