• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawki erotyczne pomoc

Status
Zamknięty.

1995ola1995

Cichy Podglądacz
Witam was dziewczyny. Pisze z nietypowym pytaniem, a mianowicie jakie "zabawki" polecacie do masturbacji na początek. Jestem dziewicą, ale niestety lub stety urodziłam się bez błony dziewiczej. Do tej pory masturbowałam się przez stymulacje łechtaczki, bardzo rzadko wkładałam sobie palca. Nigdy nie przeżyłam orgazmu pochwowego. Poszukiwanie nowych doznań sprawiło, że postaniwiłam się wspomóc jakimiś gadżetami. Co będzie lepsze wibrator czy dildo? Jak dobrać odpowiedni rozmiar żeby nie zrobić sobie krzywdy? I czym kierować się w kwesti wyboru kształtu? Lepszy będzie taki przypominający prawdziwego penisa, czy z wypustkami? Prosze was o pomoc, nie mam pojecia co wybrać, a niechce zrobić sobie krzywdy. Tylko się ze mnie nie śmiejcie
Pozdrawiam Ola
 
Ostatnia edycja:

izabela230179

Nowicjusz
Odpuść sobie wszelkie zabawki "dowcipne". To nie na tym etapie twojego "niedoświadczenia". Możesz bardzo się rozczarować. Poznawaj swoje ciało bez gadżetów. Szczerze przyznam,że nic nie zastąpi oryginału, przytwierdzonego oczywiście do doświadczonego kochanka.
 

roszel

Banned
ja Ci proponuje taki nie za duży i nie za gruby najlepiej wygięty do stymulacji punktu G, użyj też jakiegoś lubrykantu żeby nie sprawić sobie bólu. Najlepiej kup własnie z silikonu medycznego bo jest najbezpieczniejszy, delikatny i nie śmierdzi
 

mrRakieta

Seks Praktykant
Punkt G nie istnieje i zostało to udowodnione. To po pierwsze.

Po drugie:
wybierz sobie niewielki wibrator, najlepiej niewiele większy od szminki i tak zacznij swoją przygodę ze sprzętem erotycznym. Zrezygnuj z dużych sprzętów, wypustki są na tym etapie zbędne. Kup najprostszy z dostępnych modeli i tak próbuj.

Po trzecie:
Archeolodzy pieprzeni :)
 

qasiek

Cichy Podglądacz
Polecam jajka wibrujące, świetnie stymulują łechtaczkę i wejście do pochwy. Z zagłębianiem się dalej gadżetami poczekałabym aż stracisz dziewictwo ;)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry