• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Za duzy stanik u solenizantki, wpadka z sutkiem

Skpo

Cichy Podglądacz
Ostatniego weekendu spotkaliśmy się u naszej kolezanki Marty w mieszkaniu, poniewaz obchodzila 23 urodziny. Przyszlo 11 osób w tym 6 mężczyzn. Solenizantka jest śliczną szczupłą blondynką wiec z przyjemnoscia poszedlem na te imprezę. Niestety jest zajeta od kilku lat. Poznalem ja na studiach i tak mamy swoja paczkę znajomych i od czasu do czasu się spotykamy. Na poczatku imprezy poszedlem na chwile do kuchni i stojąc w odległości okolo 1,5 metra przypadkiem zobaczyłem przez ulamek sekundy ze kiedy Marta sie pochylala cos mi mignelo ze chyba wlasnie zobaczyłem jej piers. Serce zaczelo bic troche szybciej. Nigdy wcześniej nie miałem okazji zobaczyc jej wdzięków. Na cale szczęście tego dnia miala na sobie koszulkę z dekoltem. Od tamtego momentu zacząłem uwazniej sie przypatrywać. Mialem taki moment zawahania ze moze mi sie wydawalo, przeciez bylo widać ze pod koszulka ma stanik wiec jakim cudem... Ale nadszedł taki moment ze kiedy gralismy w różne gry zespołowe Marta tak jak wcześniej się kontrolowala i nie chciala zbytnio pochylac albo po prostu zaslaniala dekolt ręką tak przy dobrej zabawie i odrobinie alkoholu totalnie się tym nie przejmowała. Przez cały wieczór siedziałem w idealnej pozycji i za kazdym razem kiedy sie pochylala a myślę ze wydarzyło sie to okolo 20 razy widziałem jej cale piersi, zreszta nie tylko ja bo meska czesc widziałem ze tez przecierala oczy ze zdumienia i dyskretnie podglądała. Widok byl niesamowity szczególnie u tak ślicznej dziewczyny. Zawsze byłem pewien ze jej piersi sa dosc duze ale teraz wyszla prawda to jednak za duzy stanik stwarzał takie pozory. W zyciu nie pomyślałbym ze takie wpadki istnieją. Dodatkowo bardzo zaciekawił mnie ksztalt jej piersi i to jaki jej sutek jest wielki. Kiedykolwiek ktos widzial taka wpadkę ze stanik odstawal i nie zasłaniał sutka?

(zdjęcie poglądowe z internetu)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Los nie był dla mnie aż tak łaskawy i zazwyczaj musiałem własnołapnie trudzić się z wysupłaniem go ze stanika. Czasami było warto, czasami wręcz przeciwnie.
Z sieci znam Hiszpana, który co rusz skarżył się na lewą pierś żony, bo ta w jakiś tajemniczy sposób sama wyskakiwała z miseczki i to w najmniej odpowiednich sytuacjach. I nic dziwnego, na zdjęciach wyglądała na wielce, wielce spragnioną świata.
.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Skpo, no wpadka jak kazda inna. Mozna zobaczyc kawałek cycka, mozna i rowek podczas kucania po upadniety widelec:rolleyes: takie rzeczy sie zwyczajnie zdarzaja:p
 

taki_on

Nowicjusz
Zdarzają się takie sytuacje. Trzeba mieć szczęście być w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.
Do dziś bardzo mile wspominam moment, kiedy mimo stroju kąpielowego zobaczyłem łono dziewczyny. Była bardzo szczupła, więc materiał rozpościerał się niemal wyprostowany o kości miednicy. W tych pięknych okolicznościach przyrody...
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Mi zdarzyło się być w odpowiednim miejscu i czasie 2 razu w życiu, raz znajoma, która miała bluzkę z dekoltem a stanik luźniejszy u góry i udało mi się ujrzeć jej nie duże aczkolwiek mega różowe sutki, zaś innym razem, ekspedientka ze sklepiku osiedlowego była ubrana w lato w zwiewną sukienkę i jak się okazało, to była bez stanika i mimo małych piersi miała je ładne 😉

Jeszcze jedna sytuacja to była z koleżanką, która karmiła i nic w tym dziwnego, gdyby w moim towarzystwie przy zmianie cycka zasłoniła drugiego, ale tego nie zrobiła, to był miły widok😊
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H opolskie duzy sprzęcik 21x6 poszukiwany...opolskie... Ogłoszenia 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry