• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyzwij mnie i spuść się na moją dziwkarską mordę

A

Abizu

Guest
Jeżeli chcesz sobie ulżyć prosze napisz do mnie,
Chciałabym zostać zwyzywaną od dziwek, kurew, szmat.
Poniż mnie
Jeśli chcesz, wyślę Ci zdjęcie swojej mordy na którą możesz napluć, a potem się spuścić (nie zapomnij pokazać mi zdjęcia ;) )
Suko rżnięcie ciebie to czysta przyjemność bo jesteś cudowna dziwko i nic więcej tylko cię ruchać jak kurwę 😈😈😈😈
 
A

Abizu

Guest
Jeżeli chcesz sobie ulżyć prosze napisz do mnie,
Chciałabym zostać zwyzywaną od dziwek, kurew, szmat.
Poniż mnie
Jeśli chcesz, wyślę Ci zdjęcie swojej mordy na którą możesz napluć, a potem się spuścić (nie zapomnij pokazać mi zdjęcia ;) )
Chciałbym wejść w twoją cipkę głęboko i ruchać jak dziwkę w obydwie dziurki 😈😈 Jesteś piękna szmato
 
Mężczyzna

Wetogether21

Cichy Podglądacz
Srajcie na nią, jebana gowniara nie potrafi dobrze loda opierdolic a jak jakis samiec wyjebal jej psyche za ostro tak teraz chce się karać, mam na to swoja teorie harem z takich dziwek bym zrobil tylko chuj wie czy te scierwo bedzie mnie podniecac po tym jak mnie dotknie. Szczam
 
Mężczyzna

Wetogether21

Cichy Podglądacz
Haha panie napletek proszę nie krzyczeć i proszę naciągnąć spowrotem skórę na głowę bo przeziębi pan tego chuja swojego kutasa.

A ty zaszczana kurwo jak klekniesz lub otworzysz jadaczke na czyjes polecenia to skleje ci wary klejem potem przebije je kutasem, a ty napletek bedziesz to potem mi ssał do czystego jak cie zobacze jeszcze raz przy tej szmacie po syfilisie. Bier te rence z mojej dupy bo spuchną.

Wypinaj sie i lepiej zeby stajnia byla czysta bo
Wybije ci oko koniem
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry