• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk opóźniony...

alehiandro

Cichy Podglądacz
Mieliście czasem tak, że ruchaliście się ale zamiast szybkiego wytrysku sytuacja była odwrotna, czyli że trudno było dojść na szczyt i seks trwał długo ?
Stosowaliście coś wtedy ? Szukam sposobu na taki właśnie stan, żeby nie martwić się szybki wytryskiem.
 

LostInSpace

Cichy Podglądacz
Na pewno większość antydepresantów działa w taki właśnie sposób, ale z reguły ogólnie też wpływają na poziom libido, no i miewają inne efekty uboczne, wiec nie polecam.

Są chyba jakieś maści znieczulające, albo gumki ze specyfikiem, grubsze prezerwatywy też mogą trochę pomóc. Tak kiedyś wyczytałem gdzieś przynajmniej.
 

gripsiak

Nowicjusz
Te spraye mają w sobie lidokainę i dlatego znieczulają Z drugiej strony tak na logike niesie to ze soba równiez inne ryzyko. Mianowicie jesli użyjesz go zbyt wiele to Ci penis opadnie i nici ze stosunku Poza tym kobiety wbrew pozorom nie lubią uprawiać seksu tak długo, moja na przykład woli przerwy. Czyli kilkanaście minut typowego seksu i potem inne delikatniejsze pieszczoty.

Wbrew pozorom na przedłużenie wytrysku działa również sildenafil. Środek wpływa pozytywnie na erekcję ale jednoczesnie pozytywnie wpływa równiez na przedłużenie stosunku. NIe mam wiekszych problemów z erekcją ale bywaja dni, w trakcie których wiem, ze mam słabą kondycję (szczegolnie jak mnie w robocie zdenerwują). I wtedy po prostu biorę sobie na jakieś 30-40 minut przed tabletkę Inventum. Nie mam problemów z erekcja ale i długość stosunku jest dłuzsza.

Dochodzą również prezerwatywy przedłużające wytrysk. Ale sam nie używam bo moja kobieta obecnie bierze tabletki antykoncepcyjne.
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Jeśli dobrze zrozumiałem to kolega nie ma problemu z przedwczesnym wytryskiem, tylko z opóźnionym.

Najprostsza opcja to zrób sobie detoks od seksu i walenia konia na kilka dni.

Druga opcja to zmiana partnerki. Być może za słabo na Ciebie działa
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry