• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyjazdy Piotra z Sosnowca

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Mieszkam w Sosnowcu. Jestem niepełnosprawny ruchowo co znacząco utrudnia mi wyjście z domu i nawiązanie kontaktów międzyludzkich. Jedynym moim kolegą jest gracz Serotorion z Krakowa. Jeśli więc ktoś z was mieszka w Sosnowcu lub jego sąsiedztwie, proszę o kontakt. Chętnie poznam 2-3 silne, rozrywkowe lecz potrafiące się opanować osoby.
16.05 (wtorek) jadę na 10 dni do znajomych na działkę/rancho do wsi Przewłoka koło Tomaszowa Lubelskiego w woj. lubelskim.
18.06 (niedziela) jadę na dwa tyg. do Dusznik.
Jeśli ktoś z was jest z tamtych rejonów kraju i ma ochotę się spotkać i pogadać, zapraszam do kontaktu.

P.S.
Temat ogłoszenia jest może mało erotyczny, ale jakoś tam się w końcu splata z tematyką Forum.
Inst. aleksanderolivander
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Po powrocie z pobytu w znanej wam już Przewłoce, gdzie nie udało mi się nikogo poznać, mam 2,5 tygodnia przerwy. 19,05 Jadę na dwa tyg. do sanatorium w Dusznikach-Zdroju. Mam nadzieję, że chociaż tam uda mi się poznać jakąś "łanię". Znając jednak moje szczęście, nawet na chorą nie mam co liczyć.

P.S.
Nie mam pomysłu na sierpień. Podpowiedzcie coś. Pamiętajcie jednak że jestem niepełnosprawny ruchowo i mam kota.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry