• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyciek spermy z gumki

onkyoo

Cichy Podglądacz
Cześć. Uprawialem seks z partnerka. Podczas gdy doszedłem nie wyciągnąłem penisa, tylko jeszcze kontynuowałem stosunek. Gdy wyjąłem, okazało się że partnerka miała biały płyn na zewnątrz pochwy, prawdopodobnie sperma wyciekla mi z gumki od dołu(taka opcja jest możliwa?) i zmieszala się z jej skokami. Partnerka miala 1szy dzień okresu 27.02 więc, ma teraz dni niepłodne. Panowie/panie co robić? I orientuje się ktoś jak to jest z tą tabletka dzień po? Czy to jest na receptę? Był ktoś w podobnej sytuacji?

Obawiam się ciąży.
 

ktosia

Nowicjusz
Nie koniecznie to musi być sperma . "Prawdopodobne" twoja partnerka ma stan zapalny pochwy , stąd ta biała wydzielina .
 
B

Basia

Guest
Nie koniecznie to musi być sperma . "Prawdopodobne" twoja partnerka ma stan zapalny pochwy , stąd ta biała wydzielina .

jeśli wydzielina jest po stosunku (czytaj po podnieceniu) to ma prawo być biała i to będzie jak najbardziej prawidłowe tym bardziej jak ma dni niepłodne.

- - - Zaktualizowano - - -

Cześć. Uprawialem seks z partnerka. Podczas gdy doszedłem nie wyciągnąłem penisa, tylko jeszcze kontynuowałem stosunek. Gdy wyjąłem, okazało się że partnerka miała biały płyn na zewnątrz pochwy, prawdopodobnie sperma wyciekla mi z gumki od dołu(taka opcja jest możliwa?) i zmieszala się z jej skokami. Partnerka miala 1szy dzień okresu 27.02 więc, ma teraz dni niepłodne. Panowie/panie co robić? I orientuje się ktoś jak to jest z tą tabletka dzień po? Czy to jest na receptę? Był ktoś w podobnej sytuacji?

Obawiam się ciąży.

teoretycznie w ciąże nie zajdzie ale w teorii ponoć ziemia jest płaska (czytaj wg wszystkich znaków na ziemi i niebie będziecie wielkimi szczęściarzami jak się Wam uda ale istnieje zawsze ryzyko).

Tabletkę dzień po przepisuje lekarz i jest tylko na receptę więc teoretycznie Twoja partnerka powinna już być u gina który nie wyznaje klauzuli sumienia i przepisze ten lek a potem szybki objazd po aptekach które mają sumienie ją sprzedawać. (czytaj ciężka sprawa z tymi tabletkami)

ps. tylko nie stresuj kobiety bo się tak zatnie że okresu nie dostanie a jak nie dostanie to osiwiejecie że jednak jest w ciąży czyli stres dla całej trójki tfu dwójki murowany :)
 

onkyoo

Cichy Podglądacz
Myślę, że trochę przesadziłem. Wybaczcie, trochę wczoraj byłem w stresie.
W przyplywie emocji i podniecenia uprawialismy wczoraj stosunek poraz drugi. Wszystko odbyło się prawidłowo, gdy doszedłem wyciągnąłem penisa od razu. Biała wydzielina znowu się pojawiła, a nie ma mowy o wycieku spermy.
Wydaje mi się, że jest to po prostu sok z pochwy, a nie jakieś zapalenie.
Jestem trochę mało doświadczony w tych sprawach :)
 
A

artkam

Guest
Myślę, że trochę przesadziłem. Wybaczcie, trochę wczoraj byłem w stresie.
W przyplywie emocji i podniecenia uprawialismy wczoraj stosunek poraz drugi. Wszystko odbyło się prawidłowo, gdy doszedłem wyciągnąłem penisa od razu. Biała wydzielina znowu się pojawiła, a nie ma mowy o wycieku spermy.
Wydaje mi się, że jest to po prostu sok z pochwy, a nie jakieś zapalenie.
Jestem trochę mało doświadczony w tych sprawach :)

Spoko, nie ma problemu poki passata prawidlowo parkujesz xD
 
B

Basia

Guest
art wiesz że nie kazdy skuma o co biega z tym passatem ? zwłaszcza jak napisał jeden post :p

onkyoo nie łam się art ma pewne zboczenie na punkcie passatów (tylko błagam nie mów mu że sam go masz :p) :p :p :p
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry