• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wspólna zabawa i wytrysk, Fantazja

Mężczyzna

ILoveFeetAndMasturbate

Cichy Podglądacz
Hejka, chciałem podzielić się z wami moją chyba "najodważniejszą" fantazja jakiej się nabawiłem ..
Jestem chłopakiem, mam 24 lata od zawsze podniecają mnie kobiety, nie ma mowy żeby facet jakoś na mnie zadziałał, ale... No właśnie, tu się pojawia ten mały szczegół który wszystko zmienia ;
Czasami zdarza się, że znajdzie się penis który zwyczajnie w moim odczuciu jest mega estetyczny, ładny
Wtedy zaczynam porównywać go ze swoim i zastanawiam się jak z niego strzela.. od razu w głowie mam obraz jak we dwóch wygodnie leżymy na łóżku, na telefonach mamy włączone zdjęcia stóp kobiet, spermy na nich, rajstop itp ... A co jakiś czas włączamy składankę blow job np Sashy Foxx i Lesbijski pissing ..
Od czasu do czasu przerywając sobie na spojrzenie na fiuta obok
Czy jest ktoś kto ma podobnie ?
 
Mężczyzna

Edgelover

Nowicjusz
Hejka, chciałem podzielić się z wami moją chyba "najodważniejszą" fantazja jakiej się nabawiłem ..
Jestem chłopakiem, mam 24 lata od zawsze podniecają mnie kobiety, nie ma mowy żeby facet jakoś na mnie zadziałał, ale... No właśnie, tu się pojawia ten mały szczegół który wszystko zmienia ;
Czasami zdarza się, że znajdzie się penis który zwyczajnie w moim odczuciu jest mega estetyczny, ładny
Wtedy zaczynam porównywać go ze swoim i zastanawiam się jak z niego strzela.. od razu w głowie mam obraz jak we dwóch wygodnie leżymy na łóżku, na telefonach mamy włączone zdjęcia stóp kobiet, spermy na nich, rajstop itp ... A co jakiś czas włączamy składankę blow job np Sashy Foxx i Lesbijski pissing ..
Od czasu do czasu przerywając sobie na spojrzenie na fiuta obok
Czy jest ktoś kto ma podobnie ?
Mam żonę przy której ze swoim przyjacielem bawimy się kutasami, ona jest ubrana. Bawimy się i nie dochodzimy. Ona jest domina i jak zasłużymy obsikuje nasze kutasy.
 

anavistos

Cichy Podglądacz
Ja tez mam taka fantazje ze chciałbym zebrać się kilka lu więcej osób które maja kutasy nie większe niż 13 czi się bawić ja chętnie dam się wybuchać i będę ssał
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K wspólna zabawa Ogłoszenia 0
K wspólna zabawa Ogłoszenia 0
H Wymiana zdjęć wspólna zabawa Ogłoszenia 7
S Wspólna masturbacja Ogłoszenia 6
S Wspólna masturbacja Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry