• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wpadliśmy

swiety181

Cichy Podglądacz
Witam!Szukałem tematu ale nie znalazłem a mianowicie chodzi o to ze zrobiłem to z dziewczyną i wpadliśmy jest bardzo wczesnie i chcielibysmy usunąć płód poniewaz ona jeszcze się uczy.Słyszałem ze są takie tabletki na poronienie wie ktoś coś o tym?jezeli tak to prosze o nazwe,gdzie mozna je dostac?z góry bardzo dziekuje!a jezeli był juz taki temat prosze o link!
 

p1tbull

Seks Praktykant
no jest postinor :D powinien dzialac po 72 godzinach po wpadce :|, jest jeszcze jeden srodek tego typu ktory moze dzialac nawet po miesiacu czasu ale musisz trafic na dobrego ginekologa ktory ci to przepisze...
 

gonia

Erotoman
Bo sie myśli przed a nie po :/
jak nie minelo 72h niech idzie do ginekologa po postinor
mi by nawet przez myśl nie przeszło żeby w jakikolwiek sposób usuwać ciąże poniosłabym odpowiedzialność za to ze nie pomyślałam, jeśli to byłaby wpadka

P.S gratuluje dziecka
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Z tego co wiem, to jeśli jakiś lekarz ze względu na swoje przekonania itp. nie chce przepisać Postinoru, to ma obowiązek polecić innego, który w jego mniemaniu będzie bardziej skłonny to zrobić.

PS Usunąć to można PŁÓD, ale naturalnie to będzie ciężko :roll:
 

Szarka

Erotoman
A gdzie mieliście rozum jak współżyliście w kieszeni ????
Sex to nie tylko przyjemność a PRZEEWSZYSTKIM ! ponoszenie konsekwencji, dziecko nie jest nieczmu winne !

Skoro byliście tacy " DOJRZALI " na współżycie ponieście konsekwencje i wychowajcie to dziecko albo oddajcie do adopcji, no chyba, że macie finanse na aborcję w podziemiu...

miałeś na myśli pewnie tabletkę wczesnooronną RU486, które są zakazane przez polskie prawo i w POlsce niedostępne.

Poza tym, myślisz, ze pozbycie się płodu tak tak o cyk i nie ma ? nie mój drogi, Twoja dziewczyna będzie mieć spaczoną psychikę dzięki temu... zawsze będzie się zastanawiać jakie byłoby jej dziecko, że zabiła ...
 

swiety181

Cichy Podglądacz
p1tbull i gonia dzieki za info naprawde pomogliscie. A co do reszty ciołki jestescie!Niechodzi o to ze my nieczujemy sie do odpowiedzialnosci tylko dziecku trzeba dac jakies szanse DOBREGO bytu a na to ciezko by narazie było dopuki dziewczyna sie uczy (LO) nieskonczyłaby zapewne czyli puzniej mogłoby byc jeszcze gorzej znajdz dla dzewczyny prace bez średniego wykształcenie!Ale juz po wszystkim i dziekuje jeszcze raz tym co odpisali i napisali co wiedza!
 

gonia

Erotoman
swiety181 napisał:
p1tbull i gonia dzieki za info naprawde pomogliscie. A co do reszty ciołki jestescie!Niechodzi o to ze my nieczujemy sie do odpowiedzialnosci tylko dziecku trzeba dac jakies szanse DOBREGO bytu a na to ciezko by narazie było dopuki dziewczyna sie uczy (LO) nieskonczyłaby zapewne czyli puzniej mogłoby byc jeszcze gorzej znajdz dla dzewczyny prace bez średniego wykształcenie!Ale juz po wszystkim i dziekuje jeszcze raz tym co odpisali i napisali co wiedza!

To było na bardzo wysokim poziomie naprawde widac ze nie dorosliscie do dziecka
Ja zgadzam sie z szarka a Ty po prostu nie potrafisz zrozumiec tego jak sie zachowaliscie tyle mam do napisania
 

Szarka

Erotoman
tiaaa, najlepiej uciekać przed odowiedzialnością - jakby problemu nie było, przyjme do wiadomości to co miłe, rreszta za bardzo prawdziwa i dlatego BE :?
 

Gangrel

Seks Praktykant
swiety181 napisał:
[...]dziecku trzeba dac jakies szanse DOBREGO bytu[...]

Dziecku trzeba najpierw dac szanse BYTU. Wy zamierzacie ja odebrac.

Nawet czlowiek zyjacy w najwiekszej nedzy, broni swojego zycia - bo chce zyc. Nie masz prawa decydowac za kogos. Nie masz prawa decydowac, czy dla tego dziecka lepsza jest smierc, czy zycie z - teoretycznie - niewyksztalcona matka. Teoretycznie, bo dziecko to nie wyrok - nie odbiera nikomu szansy na wyksztalcenie, ani szansy na znalezienie pracy. Ale Ty najwyrazniej na wszystkim postawiles krzyzyk.
 

Mirela

Seks Praktykant
:shock: szok w trampkach, że tak sobie powiem...

Jak tak czytam wypowiedzi tego "ciołka" to odnosze wrażenie ze ten osobnik ma bardzo niski poziom wiedzy na temat seksu i antykoncepcji ) i tej przed i tej po) .....aż żal

zdziwiło mnie bardzo ze on wypowiada sie ze tu nie chodzi o to ze nie poczuwaja sie do odpowiedzialności, tylko ze ich zachowanie wskazuje na całkowita odwrotność tego stwierdzenia....

ehhh..szczerze mówiąc to w sumie nie zdziwiłoby mnie gdyby on w pewnym momencie stwierdził ze nie poczuwa sie jeszcze do roli ojca i "wsiąkł jak kamień w wode"...
 

Progress

Cichy Podglądacz
Hmmm...aborcja - temat rzeka...jedni uwazaja ze powinna byc legalna inni ze nie. Jedni uwazaja, ze to nic takiego inni uwazaja, ze to jest normalne morderstwo. Osobiscie nigdy bym tego swojej dziewczynie nie "zaproponwoal", ale patrzac z drugiej strony... Skoro z gory to dziecko ma miec spieprzone zycie to moze lepiej zeby sie wcale nie urodzilo. (mowie tutaj o polskich realiach w domach dziecka itd.)

A Ty Swiety na przyszlosc uwazaj ze swoja dziewczyna, mamy XXI wiek i jest naprawde wiele skutecznych matod antykoncepcji.
 

Szarka

Erotoman
Dlaczego z góry zakłada się, że ma mieć nieudane dzieciństwo ?
macierzyństwo to coś cudownego i silnego, nie ma nic piękniejszego jak miłoścćdo dziecka, a jeżeli matka tego nie poczuje jest możliwa adopcja - tylu chętnych czeka !

Jestem zwolenniczką aborcji nie wstydzę się o tym mówić głośno, owszem ale w sytuacjach patowych i uważam, że decyzję powinna podjąć dojrzale myśląca kobieta. Oni w ogóle nie myśleli o skutkach sexu. Nie zdają sobie sprawy jakie zmiany trwałe w psychice tej dziewczyny aborcja może spowodować - to NIEODWRACALNE ! Dlatego mie szokuje sex u tak młodych, niepoważnych ludzi wrrr
 

ona1984

Cichy Podglądacz
hmmmm... naturalne sposoby poronienia???
Czy ktos tu oszalal?
Zwykla aborcja moze dac powiklania, a co dopiero naturalna..
Sa sposoby, ale bardzo drastyczne, ale jesli juz postanowiliscie zabic swoje dziecko to zrobcie to u dobrego lekarza, bo pozniej Twoja dziewczyna moze w ogole nie moc miec dzieci.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry