• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wkładka intymna a pieszczoty

Status
Zamknięty.

wstydliwa20

Nowicjusz
Są pewne dni w cyklu kobiety, które wręcz wymagają użycia wkladki. Dla własnego dobrego samopoczucia i higieny. No ale, co zrobić jak mój facet akurat ma ochotę mnie podotykać 'tam'? On napewno ją wyczuwa i co to za pieszczenie jak ma utrudniony dostęp? Mnie również zmniejsza to doznania.
A przy nieco większym macanku.. czy to nie wstydliwe jak facet mnie rozbiera, ściąga ze mnie majtki a tam do nich przyczepiona wkładka?
 

Electra

Cichy Podglądacz
A powiem Ci,że ciekawy temat ;)
To może zajmijcie się tylko neckingiem...
A kiedy bedzie chciał więcej powiedz kategorycznie, że NIE DZIŚ ;)
Idę o zakład,że jak tylko mu po kilku dniach pozwolisz na coś więcej będzie zachwycony.
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Nie widzę w tym nic wstydliwego...
Wiesz, ja bym się nie dała tam dotykać chłopakowi, przed którym mam takie opory odnośnie tego, że noszę wkładkę...
On powinien Cię chyba znać na tyle, żeby wiedzieć kiedy masz jakie dni i czasem to wymaga wkładki.. :)
 

wstydliwa20

Nowicjusz
Tylko, że niekiedy zdarza się tak, że muszę przez sporą ilość dni nosić wkładkę.
My i tak rzadko się widzimy, nie z naszych przyczyn niestety. Dlatego jak już się spotykamy to korzystamy z okazji. Nie mogę ciągle odmawiać.
Byłam ciekawa, jak to u Was dziewczyny wygląda. Czy Was też to krępuje czy nie zwracacie na to takiej uwagi?
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Wiesz, ja ze swoim chłopakiem też widzę się nieczęsto... Raz w miesiącu, bywa, że jeszcze żadziej... I zazwyczaj wychodzi to właśnie taki moment, kiedy jestem przed miesiączką, w trakcie albo tuż po... Ale mnie to jakoś nie krępuje... Nie mam przed Nim oporów (z wzajemnością)...

Choć domyślam się, że niektóre dziewczyny to może krępować...
 

wstydliwa20

Nowicjusz
Jesteś pewna, że miałaś na myśli - "raz w miesiącu" a nie "raz w tygodniu" :shock: Niewyobrażam sobie, żebym tak rzadko się widziała z moim lubym.
Gratuluję cierpliwosci :wink:
 

wytworniaglupoty

Cichy Podglądacz
ee.. w czasie okresu to lepiej dac sobei chyba spokój z "dołem" i zjaac sie góra.. oczywiscie jezeli nastroj dziewczyny na to pozwala :p

Chodzi mi ofcoz o "bezpośrednie" metody :>
 

Szarka

Erotoman
wstydliwa20 napisał:
Jesteś pewna, że miałaś na myśli - "raz w miesiącu" a nie "raz w tygodniu" :shock: Niewyobrażam sobie, żebym tak rzadko się widziała z moim lubym.
Gratuluję cierpliwosci :wink:

wstydliwa ja się kiedyś z moim obecnym już męzęm widywałam raz na 3 miesiące - jak widac mozna teraz już jesteśmy małżeństwem z 10 letnim stażem :)

ja zawze ostregałam, że mam wkładkę mąż mówił - mi to nie preszkadza ;)
 

Szarka

Erotoman
wytworniaglupoty napisał:
ee.. w czasie okresu to lepiej dac sobei chyba spokój z "dołem" i zjaac sie góra.. oczywiscie jezeli nastroj dziewczyny na to pozwala :p

Chodzi mi ofcoz o "bezpośrednie" metody :>

pewnie nie chodzi o okres ;) byłaby mowa o podpasce, a nie wkładce ;)
 

wstydliwa20

Nowicjusz
O jej Szarko, ja to bym się nawet na to nie zgodziła, bo co to za związek? :? Ale jak widać, w Twoim przypadku wszystko się udało :)

No właśnie! Nie chodzi mi o okres! Akurat w tym przypadku to nie ma problemu bo nawet podpasek nie używam.
 

Electra

Cichy Podglądacz
wstydliwa20 napisał:
No właśnie! Nie chodzi mi o okres! Akurat w tym przypadku to nie ma problemu bo nawet podpasek nie używam.

To nawet z tamponem ciężko jest jakkolwiek się zbliżyć... ;)
Przynajmniej w tych pierwszych dniach...
Ale są różne osoby... Jedni tak mogą i im to nie przeszkadza...ale mi chyba trochę by to wadziło :D
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Szarko, cieszę się, że jesteś.. :)
Chyba byłabyś jedną z niewielu osób, które by stwierdziły, że mój związek jednak ma sens i może się udać :)
 

asd

Cichy Podglądacz
a co w tym wstydliwego ? jak trzeba to jest to naturalna sprawa. chlopak na pewno to rozumie, a jak Cie to krempuje to pozostancie przy neckignu.

mimo to uwarzam ze nie masz czym sie rpzejmowac. rozumiem zebys nosila w gaciach ziemniaki czy inne warzywa wtedy mogla bys sie wstydzic ale jak jest to wkladka to nie widze problemu.
 

wstydliwa20

Nowicjusz
No w sumie to już sobie poradziłam z tym problemem :) Zawsze jak do czegoś się zbliża to ostrzegam mojego chłopaka, że 'mam założonego firewalla' :p Ale jemu to zupełnie nie przeszkadza, nie brzydzi go to czy coś tam :)
I dobrze.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry