• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

WC

Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Czy czuliście się zawstydzeni w takiej sytuacji? Bo ja trochę tak. Pamiętam taką sytuację. Miałem 14 lat. Podczas zabaw w aquaparku wzięło mnie na numer 2... To poszedłem do WC. Gdy siedziałem na ubikacji, robiłem siku i kupę, czułem się skrępowany, że w kabinach obok mnie są dużo starsi faceci, a ja taki młodzieniaszek... Dzisiaj mam blisko 30. więc taka sytuacja nie byłaby już problemem. Tym bardziej, że w pracy robiłem kupę chyba już kilkadziesiąt razy.
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Wydaje mi się że jest to kwestia mocno indywidualna... Aczkolwiek tak, wielokrotnie mi się to zdarzyło, nie czułem z tego powodu żadnego dyskomfortu, jest to naturalna rzecz... Pozatym wstrzymywanie wypróżnienia nie wpływa pozytywnie na zdrowie, i samopoczucie...
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
..
Czy czuliście się zawstydzeni w takiej sytuacji? Bo ja trochę tak. Pamiętam taką sytuację. Miałem 14 lat. Podczas zabaw w aquaparku wzięło mnie na numer 2... To poszedłem do WC. Gdy siedziałem na ubikacji, robiłem siku i kupę, czułem się skrępowany, że w kabinach obok mnie są dużo starsi faceci, a ja taki młodzieniaszek... Dzisiaj mam blisko 30. więc taka sytuacja nie byłaby już problemem. Tym bardziej, że w pracy robiłem kupę chyba już kilkadziesiąt razy.
Brawo, każdy wie, że w pracy się to robi bo godzinówka leci, a człowiek pożytek robi...
Beka z ludzkości, że doprowadziła do momentu, w którym potrzeby fizjologiczne są krępujące

… z drugiej strony w sumie tez bym nie chciała, żeby ktoś koło mojej ławki w parku kucnął i się złamał XD
Niby są lecz jak 5chłopa Ci kopie w drzwi i szarpie za klamkę plus jeden próbuje wskoczyć od góry to już komfortowo nie jest.
Druga sprawa szukasz ustronnego miejsca gdzie jest najmniej syfu...
Pewnie u was Kobiet jest spokojniej i czyściej...
Psy kiedy się wypróżniają patrzą na człowieka takim wzrokiem ponieważ są w tym momencie bezbronne na ataki innych drapieżników, dlatego na nas patrzą, więc nie zostawiajmy ich w tej chwili samych i nie odrwacajmy wzroku tylko spokojnie czuwajmy przy nich. ;P
Taki tip dla psiarzy. ^^
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry