• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

🔥 Walka w kisielu, czyli erotyczna przepychanka, zdzieranie ubrań i gorące zwycięstwo

Mężczyzna

Mesmer

Cichy Podglądacz
Witajcie!

Przyznam, że niecodziennie mam okazję dzielić się swoimi marzeniami, ale to forum wydaje się być odpowiednie - mam nadzieję, że osoby również ; )

Od lat fantazjuję o niezwykłej okazji by chociażby porozmawiać z kimś, kto podobnie jak ja gustuje w rozbudowanej, oryginalnej grze wstępnej i posiada nie mniej własnych pomysłów. Moim wyborem od dawna jest przygoda w klubie pełnym ludzi, gdzie okazjonalnie organizowane są erotyczne atrakcje. Jedną z nich jest możliwość wzięcia udziału w odważnych zapasach, polegających na rozebraniu przeciwnika co najmniej do bielizny, a niekiedy dopuszczeniu by zabawa wymknęła się spod kontroli. Rywalizować między sobą mogą kobiety oraz pary mieszane. Z chęcią spróbowałbym swoich sił w starciu z koleżanką, przyjaciółką albo kimś kompletnie obcym. Podoba mi się zmienna dominacja, waleczność kobiet oraz finezja. Dzikość, odwaga i szaleństwo są czynnikami stymulującymi mój umysł w nowy sposób. Podniecenie pojawia się na samą myśl o zmuszeniu przeciwniczki w ferworze walki do spektakularnego orgazmu na oczach rozochoconego tłumu skandujących gapiów. Na pewno wiecie o co mi chodzi ; )

Same zaś walki w kisielu są od czasu do czasu organizowane i chyba każdy przynajmniej raz o tym słyszał. Jestem ciekaw Waszego zdania, opinii, przemyśleń, albo nawet doświadczeń! Być może ktoś uczestniczył w takiej zabawie na wieczorze kawalerskim albo podczas szalonej, wakacyjnej imprezy. Mam na myśli nie tylko Panów. 💜

Ponadto, jeśli znajdzie się ktoś chętny do szczegółowej rozmowy -zapraszam. Regularnie piszę, cyberkuję i klikam :)

Zatem; czy chcielibyście wziąć udział w erotycznej walce? Jakie są Wasze pomysły, preferencje albo wyobrażenia na ten temat?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry