• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrada W podróży na majówkę

PennyLong

Cichy Podglądacz
Na majówkę zaprosiła nas para znajomych napisała czy chcemy jechać na impreze a potem noc w hotelu bo chce wypić. Bez wąchania się zgodziliśmy. Spakowaliśmy się. Mieliśmy plany że sami się będziemy ruchac bez nich wzięliśmy kilka ciuszkow takich pikantnych oraz kilka gadżetow erotycznych. Bielizne wzięliśmy po parze najwyżej się wypierze. Umówiliśmy się że jedziemy wieczorem bo mniejszy ruch na drodze. Przyszedł ten dzień i godzina ekscytacja wielka. Spakowaliśmy auto. Papieros przed trasa i uzgodnienia kto gdzie siedzi i Natalia usiadła obok Piotra na przednim siedzeniu a Patrycja że mną z tyłu. Pierwszy przystanek stacja. Paliwo wódeczka piwo i red bulla dla Piotra bo prowadzi. I w drogę. Każdy wyciągnął swój skarb dziewczyny miały łatwiej bo tylko kiecka do góry. I tak jechaliśmy. I piliśmy dziewczyny bawiły sie swoimi *****mi i naszymi c***kami. Było miło ale ze bylem po pracy więc szybko odpadłem i jakoś oczy mi się zamykały. W pewnym momencie otworzyłem oczy i widzę jak Patrycja bawi się ***** Natalii Natalia ma c***a Piotra w ustach i wypięta dupe do szyby że inni kierowcy widzieli. Piotr zaproponował przystanek. Dziewczyny się zgodziły. Zauważyłem że Piotr gdzieś pisał. Patrycja cały czas jedna Reka w cipie Natalii a drug
trzyma tylko mojego c***a a Natalia cały czas c***a w buzi. Po jakimś czasie zatrzymali się na mopie. Wysiedli wszyscy tylko nie ja. Ja udawałem ze śpię. Wszyscy poszli za kible zaraz po nich poszlo 2 kolesi. Trochę się przeraziłem więc wysiadłem. Schowałem się za rogiem i widzę jak Natalia tym dwóm kolesia laski robi a Piotr i Patrycja zabawiali się że sobą. Potem Natalia wstała i jeden poszedł za nią a jeden przed nią i razem ja jebali. Tylko zmieniali pozycje. Rozlozli po czasie koc Piotr położył się natalia od tyłu na nim kolejny wszedł w jej dupe a ostani do buzi jebali ja jak kurwe. Za chwilę wszyscy wyskoczyli i każdy spuścił się na twarz. Wyssala każdemu do końca porobili z nią zdjęcia. Uciekłem do samochodu położyłem się jak wtedy. Piotr za kierownicą Patrycja obok a natalia do mnie zaczęła bawić się kutasem dała mi buzi. Czułem ich smak i potem natalia usnela twarz była całkiem ospermiona i nago dojechała na miejsce.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Cienkie jak siki węża. Nawet na LOL** by nie przeszło. Jeśli chcesz jeździć na nartach, musisz się wcześniej nauczyć tej sztuki. Jeśli bierzesz się za pisanie, najpierw naucz się pisać.
Proponuję to coś (bo nie jest to opowiadanie) przesunąć do działu "fantazje erotyczne".
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
olek163 Szukam Silnych Kolegów do Wspólnych Podróży Ogłoszenia 0
Indragor Inne Niespodzianka w podróży Opowiadania erotyczne 2
R Wyjazd na Majówkę..... Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry