• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Urodziny Beaty część 1

Mężczyzna

Hyde

Cichy Podglądacz
Oboje byliśmy na łóżku, klęcząc na nieco bardziej rozstawionych nogach trzymałem jej twarz, obejmując ją dłońmi. Była tuż obok, przeciągając się pode mną niczym łasica, jej kręgosłup robił łuk w stronę łóżka pod nami, trzymając mnie za nadgarstki.
Sypialnia, w której było ciepło, czułem rozchodzący zapach jej perfum. Uderzały mnie w nozdrza, powodując po przyjemne dreszcze na plecach, wyraźna woń naszych ciał, zapach wcześniejszego wina dobijał mnie są intensywnością.

I nagle, ściskając jej twarz w objęciach dłoni, przysunąłem twarz ku niej łącząc usta w znakomitym pocałunku. Istny wstrząs przeszedł po moich policzkach, czując ciężkość tego przedsięwzięcia w głowie. Podniecenie oraz zapał coraz bardziej ciążyły ma moim ciele, powodując napięcie. Jakże kurewsko przyjemne...
Rozgniecione łóżko przez nasze kolana zaczęło co jakiś czas odzywać, skrzypiąc pod ciężarem kochanków. Nasze usta, już nabrzmiałe tańczą ze sobą lubieżnie gdy wpycham język do jej ust. Całuje ją, tak po męsku, niczym głodny wilk, z nutką właściwości a nawet agresji. Wyciąga się pode mną, chwyta dłońmi koszulę na torsie, zaczyna mruczeć ściskając ją, a ja czuję jej długie, wbijające się paznokcie.
Moja prawa dłoń przesuwa na jej szyję, odchylając tym samym kobiecą głowę bardziej do tyłu, wyginając ją bardziej.
Lewą zaś przesunąłem po lewym boku jej ciała, przejeżdżając przez erotycznie piękną geografię Beaty. Czując materiał sukienki nieco pochyliłem do lewej by sięgnąć dalej dłonią aż moje palce dotknęły ciepłej, aksamitnej skóry pod pośladkiem. Chwyciłem ów materiał w ścisku palcy, unosząc go przez ciało, materiał podwinął się stopniowo z lewej strony nad pośladek, a z prawej był nieznacznie jeszcze na jego górnej części.

Ująłem lewą stronę jej pupy, trzymając w dużej dłoni, spory pośladek. Beata ma zajebisty tyłek.. Macam go, ugniatając powoli, gdy po sypialni oprócz pomruków zaczynają roznosić stłumione stęki i soczyste akordy pocałunków. Oderwała się, a ja widziałem drżące usta, oparła głowę pod moją szyją i zaczęła rozpracowywać koszulę od góry, odpina guziki, ale jawnie przeciąga sytuację.
Męska prawa dłoń z kobiecej szyi zaczęła myszkować przy włosach, które ogarniam jej z czoła i policzków, by następnie zawędrować tak samo jak lewa, w okolice kobiecego tyłka.
Podwijając materiał by odsłonić pośladki do końca z diabelską ochotą przyłożyłem w prawy, patrząc jak się porusza. Ostry, donośny głos przebił sypialnię a z nim kobiecy jęk. Czułem na dłoni lekkie pieczenie, widząc jak pośladek robi powoli lekko czerwony.
Beata była w połowie koszuli gdy dostała następny, mocniejszy.

- Kurwa.- westchnęła.

Poczułem delikatny chłód gdy koszula na przedzie była teraz w dwóch częściach, odkrywając rozgrzane ciało.
Uniosłem dłoń w okolice jej usta, wsuwając tam palce, gdy namiętnie je obejmuje. Gdy są zbliżone wysuwam je, kierując ogień lubieżności ponownie w rejony pośladków. Tym razem rękę wysunąłem od dołu, na linii brzucha, a nie jak wcześniej przez plecy.
Dotknąłem jej, czując podniecenie i ciepło łona. Beata westchnęła, a ja poczułem jak przechodzi ją dreszcz. Przytuliła się policzkiem do torsu gdy jedna z jej dłoni uciekła na dół, układając na mojej.

Lewą ścisnąłem jej kark by mnie czuła...
Palce prawej powoli acz ze zdecydowaniem poczęły okrężnymi ruchami masować rozgrzaną cipkę, dając mi coraz więcej słodyczy między palcami. Wyczułem łechtaczkę, skupiając na niej swoją energię ruchów, kochanka jęła poruszać biodrami, chcąc dopasować ruchy ciała do mojej dłoni..
Robiłem to coraz szybciej, mocniej przyciskając do niej swoją dłoń.
Spięte ramię opierało na jej ciele, a ona zaciskała paznokcie na tej zbereźnej dłoni co ją torturuje.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Zastanawiam się, co takiego strasznego zrobił Ci język polski, że tak go ranisz przy każdej okazji; niemal w każdym zdaniu.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
@Hyde , Przykłady? Proszę bardzo:

Chwyciłem ów materiał w ścisku palcy
Ścisku? Palcy???

Była tuż obok, przeciągając się pode mną niczym łasica, jej kręgosłup robił łuk w stronę łóżka pod nami, trzymając mnie za nadgarstki.
Kręgosłup trzymał za nadgarstki?

Rozgniecione łóżko przez nasze kolana zaczęło co jakiś czas odzywać,
A nie „SIĘ odzywać”?

Uniosłem dłoń w okolice jej usta, wsuwając tam palce, gdy namiętnie je obejmuje.
Okolice usta? Którego? I co obejmuje?

I tak dalej, i tak dalej. Stylistyka leży i zdycha, o ile już nie zdechła.

@dessi200179 , sam się sobie dziwię, że mi ta sztuka się udała ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry