• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ty dla mnie, ja dla Ciebie - nowy dział.

romantyczny

Cichy Podglądacz
Taki scenarisz:
Zamierzasz poznać kogoś w celu intymnych spotkań ( przynajmniej na początek ), nie chcesz oczywiscie rozgłosu, czy też pseudo-celebry, hehehe. Wchodzisz na taki, albo inny portal - rejestracja itd.....
I tutaj jest problem, który nie wszyscy dostrzegają- Administrator z Cypru, Luxemburga...czy nie wiadomo skąd....wkręca Cię w układ ...Twoje preferencje, kogo chcesz poznać idt. ... wszystko niewinnie wygląda
do czasu, kiedy zostaniesz poproszony o przelew, śmieszne kwoty , bo np. 5-10-15 zł.
Mało kto zdaje sobie sprawę, że tutaj kończy się jego prywatność- odsyłam do Google ---> Hakerzy wykradli dane randkujących Polaków.

Czy zasadnym byłoby utworzyć tutaj dział dla osób, które szukają 2-iej połówki niekoniecznie do pójścia porzed ołtarz, hihihiih.
Można wstępnie ustalić kogo się chce poznać, jakieś preferencje, niekoniecznie seksualne....ale te nade wszystko :), skoro takie forum.
Dzisiaj wszedłem na stronę, gdzie z pozoru wszystko było anonimowe, do czasu właśnie zebrania punktów za możliowść wysłania maila do Pani ze zdjęcia.
Zdjęcie pozostawia wiele do życzenia ;) , ale to nie jest ważne.

Czy ktoś poparłby moją inicjatywę działu: " Ty dla mnie, ja dla Ciebie" - czy jakoś tak..., deklaruję złożenie 1-szej oferty, bo właśnie szukam kogoś :) .

ps. Czytałem tutaj parę ogłoszeń panów, którzy niestety w sposób mało dyplomatyczny poszukują pań/dziewczyn, - brak odpowiedzi świadczy o tym, że nie tędy droga.
 
Ostatnia edycja:

obsolete

Cichy Podglądacz
Wiesz, generalnie to jest portal do rozmów o seksie, a nie serwis randkowy. Poza tym spotkanie z kimś poznanym w sieci może być... Hm, co najmniej nieroztropne. Stąd też milczenie ze strony ewentualnych chętnych. Tak przynajmniej mi się wydaje.
 

romantyczny

Cichy Podglądacz
Wiesz, generalnie to jest portal do rozmów o seksie, a nie serwis randkowy.
Hmmm... no ale pojawiają się tu propozycje randek, można by to uporządkować np. w oddzielnym dziale, oczywiście jeżeli takie będzie "zapotrzebownaie rynku" - hehhe,
no i formuła tego forum.
Jeżeli zakozaczyłem z tą propozycją- cóż, ;) .
 
B

Basia

Guest
Wiesz, generalnie to jest portal do rozmów o seksie, a nie serwis randkowy. Poza tym spotkanie z kimś poznanym w sieci może być... Hm, co najmniej nieroztropne. Stąd też milczenie ze strony ewentualnych chętnych. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Nieroztropne ? przesadzasz nieco. Troszkę ostrożności i robienia czegoś z głową i wszystko można.
 

themeandi

Cichy Podglądacz
Jakas dluzsza rozmowa i skype i potem jak sie pozna jakas osobe to ewentualnie mozna sie spotkac ale fakt nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi
 

romantyczny

Cichy Podglądacz
Nieroztropne ? przesadzasz nieco. Troszkę ostrożności i robienia czegoś z głową i wszystko można.
:)
Dzięki, że Basia to mówi, bo już dochodziłem do wniosku, że natrętny jestem. Pewnie, że roztropność, rozwaga, no i pomyślunek się przyda, - nic na siłę, ktoś chce, ktoś ma potrzebę/ochotę itd...
Wystarczy z kimś popisać, wymienić opinię, czy też potrzeby... potem już poleci jak w romantycznym filmie...hehhe . A spotkanie na kawie, nawet jeśli bez chemii, aż tak wiele nie kosztuje ( nie chodzi o kasę- hihihi ).
Widzę, że Panie/Dziewczyny odważniejsze są ;) .
 

romantyczny

Cichy Podglądacz
mozna sie spotkac ale fakt nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi

E, z takim podejściem nie radzę się umawiać ;) . Facet jak trochę ładniejszy od żaby to już przystojny, no a laski- wiadomo wszystkie są śliczne :) , jedne może ciut więcej od innych, ale czy to jest najważniejsze?
Możesz się umówić z erudytką i przegadać w łózku 4h, albo z gorącą dziewczyną i wtedy blisko łóżka lodówka, jakby co nie tak z Twojej strony- hehehehe.
Mam nadzieję, że sex idzie w parze z poczuciem humoru, - z autopsji ;) .

Jest szansa, że temat się jednak nie uśmierci ;) .
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry