• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Twoja zona i kolega

Mężczyzna

stronatoma

Cichy Podglądacz
Dla mnie nie do przejścia. Niestety ale pies ogrodnika ze mnie, co moje to i nie dzielę się cipką mojej żony.
A ja wręcz przeciwnie, tylko nie wiem czy patrzeć bym się na to chciał... sama myśl, że ktoś inny widzi moją żonę nago już mnie podnieca... Marzyło mi się kiedyś i marzy mi się dzisiaj, że oddaję koledze moją żonę, że omawiamy warunki pieszczot co wolno a co nie, przyprowadzam żonę do pokoju rozbieram, wychodzę... a oni tam...
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Gdyby moja zona np dzis wrocila do domu dwukrotnie zalana przez innego, pocalowala mnie mocno ustami ktore godzine temu ruchal inny kutas to nie wiem co bym zrobil. A nie wiem, zerznalbym ja jeszcze w ubraniach na sofie i spuscil na twarz mimo jej oporow (nie na wlosy!) w formie kary ze daje dupy innemu. True story bro.
A tak poza tym to w ogole mnie to nie kreci. A innemu na moich oczach? A dajcie spokoj. Kto to widzial.
 
Mężczyzna

lukasz9911

Cichy Podglądacz
A ja wręcz przeciwnie, tylko nie wiem czy patrzeć bym się na to chciał... sama myśl, że ktoś inny widzi moją żonę nago już mnie podnieca... Marzyło mi się kiedyś i marzy mi się dzisiaj, że oddaję koledze moją żonę, że omawiamy warunki pieszczot co wolno a co nie, przyprowadzam żonę do pokoju rozbieram, wychodzę... a oni tam...
Próbowałes z żoną o tym pogadać? :p
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry