• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tajemniczy gangbang

Kobieta

NapalonaRosa

Cichy Podglądacz
Byłam na urodzinach mojego kolegi razem z innymi trzema chłopakami, piliśmy sobie wódkę i graliśmy w jakieś gierki na jego konsoli przez prawie całą noc. Byłam już mocno podpita i leżałam z jednym z kolegów na łóżku, był bardzo napalony gdyż cały czas mnie dotykał. Ja nie protestowałam bo już kilka razy to z nim robiłam zresztą tak jak z każdym w tym pokoju. Adam chyba przyuważył że jacek mnie maca i zaproponował granie w prawda lub wyzwanie. Na początku wyzwania były proste, Kuba musiał wypić całą szklankę wódki na raz, ja musiałam każdego pocałować, byłam wtedy już mocno napalona więc chętnie przelizałam się z każdym. Jacek w końcu mnie wyzwał żebym zasłoniła sobie oczy opaską którą mi dał. Kilka rundek później Jacek chyba już nie wytrzymał bo powiedział że będę musiała rozpoznać każdego tylko po smaku. Oczywiście przyjęłam zadanie lecz nie spodziewałam się że chłopaki się dogadali i już czekali ze swoimi penisami na wierzchu. Myślałam że chodzi o całusy więc wystawiłam wargi lecz zamiast spotkać się z pocałunkiem spotkałam się z czubkiem kogoś penisa, nie zawachałam się i położyłam na nim rękę. Zaczęłam delikatnie ssać i czułam jak rośnie z każdym całusem, jakaś rękę porwała moją i położyła na innym penisie którego zaczęłam obciągać wciąż robiąc loda temu pierwszemu. Jacek lekko pojękiwał zanim się odsunął a ja wzięłam innego penisa do ust, ktoś zaczął bawić się moim biustem gdy miałam obie ręce i usta zajęte penisami. Po jakimś czasie już posmakowałam każdego lecz nie miałam ochoty przestać podniosłam się z kolan i poprosiłam kolegów żeby mnie rozebrali, oni byli tacy napaleni że szybko zrzucili ze mnie wszystkie ciuszki i zaczęli bawić się moim tyłkiem. Byłam cała mokra gdy dawali mi klapsy i zapytałam czy mają gumki. Kuba odpowiedział że oczywiście że mają, chłopaki szybko położyli mnie na łóżku i ktoś wszedł w moją cipkę, jęknęłam gdy zaczął mnie pchać a inny fiut przystawił się do moich ust. Każdy chłopak lekko jęczał gdy próbowałam ich wszystkich zaspokoić. Głośno jęczałam za każdym razem jak kogoś fiut we mnie wchodził. Chłopakom się chyba bardzo podobało bo miałam zajęte obie ręce, usta i cipkę a ktoś dalej się bawił moimi cyckami. Czułam się niesamowicie zaspokajając 4 kolegów naraz jak dobra suczka. Kolega zaczął przyspieszać i czułam że zaraz dojdzie w gumie, wyszedł ze mnie i spuścił się w środku kondoma głośno jęcząc. Odrazu ktoś mnie obrócił na czworaka a ja grzecznie wypięłam dupkę. Kolega się nie zawachał i włożył we mnie swojego twardego kutasa byłam już troszeczkę rozepchana lecz on zaraz mnie jeszcze bardziej miał rozepchać. Złapał mnie za biodra i mocno zapinał co chwile dając mi klapsy, ja jęczałam z innym fiutem w ustach. Dupcyli mnie tak przez kilka minut zanim drugi kolega się spuścił do gumy. Trzeci kumpel położył się na łóżku a ja na niego wlazłam i włożyłam go w siebie. Jego twarda pała była bardzo głęboko we mnie a ja zaczęłam skakać jak łapczywa suczka. Moje cycki podskakiwały za każdym razem gdy odbijałam się od niego. Jego penis musiał być w siódmym niebie gdyż nie minęły dwie minuty a ten doszedł w kondomie wciąż będąc we mnie. Ostatni został Jacek który poprosił mnie żebym dokończyła do ustami, szybiutko zeszłam na kolana i ściągnęłam mu gumkę. Szybko latałam wokół jego pały która szybko wystrzeliła na moją twarz, ciepła sperma zlała się na moje cycki. Siadłam sobie i głęboko oddychałam, bardzo mnie zmęczyli tym ruchanie ale byłam idealnie zaspokojona.
 
Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
klapsy, ja jęczałam z innym fiutem w ustach. Dupcyli mnie tak przez kilka minut zanim drugi kolega się spuścił do gumy. Trzeci kumpel położył się na łóżku a ja na niego wlazłam i włożyłam go w siebie. Jego twarda pała była bardzo głęboko we mnie a ja zaczęłam skakać jak łapczywa suczka. Moje cycki podskakiwały za każdym razem gdy odbijałam się od niego. Jego penis musiał być w siódmym niebie gdyż nie minęły dwie minuty a ten doszedł w kondomie wciąż będąc we mnie. Ostatni został Jacek który poprosił mnie żebym dokończyła do ustami, szybiutko zeszłam na kolana i ściągnęłam mu gumkę. Szybko latałam wokół jego pały która szybko wystrzeliła na moją twarz, ciepła sperma zlała się na moje cycki. Siadłam sobie i głęboko oddychałam, bardzo mnie zmęczyli tym ruchanie ale byłam idealnie zaspokojona.
Czytałem cały czas że sterczącym fiutem. Pisz więcej!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Blind gangbang Seks 0
Z Gangbang Fantazje erotyczne 7
N Oddam żonę na gangbang Ogłoszenia 17
M Odwrócony gangbang Fantazje erotyczne 1
M Gangbang z lalką Fetysze i perwersje 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry