• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki MaxorMan

Mężczyzna

WestWchod

Cichy Podglądacz
Testowałem całe opakowanie (90tabsow z tego co pamiętam) regularnie po 1 tab przed snem + 2/3 razy w tygodniu sesje z pompką. Brak jakichkolwiek efektów. Czy możliwe jest aby nie działały gdyż zamiast z rana były przyjmowane wieczorem? Czy to indywidualna sprawa. Czy warto po Maxormanie sprawdzić Penilarge przez 3 msc? Zaznaczę że maxor oryginalny z hologramem.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Naprawdę myślałeś, że trochę buzdyganka, argininy i cynku powiększy Ci przyrodzenie ? :ROFLMAO:
Penilarge ma bogatszy skład, ale od tego też penis nie urośnie.
Skład tych tabletek może poprawić libido, erekcję, ale nic więcej.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

WestWchod

Cichy Podglądacz
Naprawdę myślałeś, że trochę buzdyganka, argininy i cynku powiększy Ci przyrodzenie ? :ROFLMAO:
Penilarge ma bogatszy skład, ale od tego też penis nie urośnie.
Skład tych tabletek może poprawić libido, erekcję, ale nic więcej.
To akurat wiedziałem, skład jest najzwyczajniej ogólnodostępny, ale za 3msc argininy wychodziło bez strat 😉
 
Mężczyzna

zawszewgumie

Cichy Podglądacz
Ja brałem tego maxorman przez 3 miesiące ale w podwójnej dawce czyli 2 pigułki dziennie. Do tego jak zalecali na forach starałem sie codziennie przez chociaż 5min mieć erekcję żeby rozciągnąć te ciała jamiste i ponad 3cm udało się wycisnąć do tego pogrubił się i to bez erekcji. Oczywiście nie wiem jak długo to się utrzyma na razie minął miesiąc po zakończeniu i pomiary wychodzą dobrze. Wiadomo od samych pigułek i to branych sporadycznie jak się przypomni i bez wywoływania codziennych erekcji członek na pewno nie urośnie. Trzeba w to włożyć trochę pracy samozaparcia i efekt powinien być. To jest dla wytrwałych.
 
Mężczyzna

Lahzon

Cichy Podglądacz
Chłopy powiecie skąd kupiliście Maxoramana ? Szukam i szukam od miesiąca i nic nie ma te strony co niby wysyłają do żabek i za pobraniem tez nie działają .. złożyłem już z 10 zamówień i cisza .. masakra
 
Mężczyzna

zbyszekorabickie

Cichy Podglądacz
To chyba coś ci przeglądarka źle działa albo internet. Ja zamówiłem w tamtym tygodniu i paczka przyszła po 2 dniach do Żabki zapłaciłem przy odbiorze w sklepie. Tabletki oryginalne z hologramem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry