• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

małopolskie Szukam Kochanki

Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Trochę doświadczony i bardzo napalony 20-latek chętnie pozna Panią w wieku 18-50 lat z Krakowa do wspólnych, mniej lub bardziej perwersyjnych zabaw (mile widziane Panie lubiące fetysz stóp, facefuck i anal) oraz niezobowiązującego seksu. Nie chcę pieniędzy ani innych korzyści materialnych, lecz wspólnych eksperymentów, przyjemności i zaangażowania. Mam 185 cm wzrostu, dbam o swoją higienę i tego samego oczekuję od Ciebie ; ) w celu weryfikacji i lepszego poznania się popiszmy najpierw na priv i wymieńmy się fotkami ; ) Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu wszystkie zainteresowane Panie ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No właśnie, musi...
Musi w sieci, bo tutaj wszystko jest możliwe, prawda? No i co ważne, za darmo.
A za ekranem czekają spragnione tabuny dziewczyn...
Wiesz Nimfa, w takich przypadkach zawsze zastanawiają mnie powody kierujące facetami liczącymi na łatwą zdobycz w postaci majtek wyniesionych na twardym Organie. Jeśli takowy będzie 🙂
Tja, każdy orze jak może/potrafi/umie, jednak przyjecie założenia, ze prawie każda z nich jest idxxxxxą lecaca na anons i obietnice, w jakiś sposób jest poniżeniem kobiet. Jest naszym męskim punktem widzenia.
Naszym, nie moim.
 
Mężczyzna

Pan_Fil

Erotoman
Trochę doświadczony i bardzo napalony 20-latek chętnie pozna Panią w wieku 18-50 lat z Krakowa do wspólnych, mniej lub bardziej perwersyjnych zabaw (mile widziane Panie lubiące fetysz stóp, facefuck i anal) oraz niezobowiązującego seksu. Nie chcę pieniędzy ani innych korzyści materialnych, lecz wspólnych eksperymentów, przyjemności i zaangażowania. Mam 185 cm wzrostu, dbam o swoją higienę i tego samego oczekuję od Ciebie ; ) w celu weryfikacji i lepszego poznania się popiszmy najpierw na priv i wymieńmy się fotkami ; ) Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu wszystkie zainteresowane Panie ;)
to tak nie działa, to nie tak....
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie, to tak nie działa. I to nigdy i nigdzie nie działa 🙂

Masz kuta...? Ok. Plus dla ciebie, ale co poza nim?
Chcesz rypać za darmo, ok, ale ponownie, a co poza tym?
Dziewczyny nie są idiotkami...

.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry