• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Świntuszenie w czasie sexu

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
pkt 2 - jak najbardziej. Jeszcze nie bylo okazji z obca osoba ale mysle ze w wakacje sie w koncu uda zrealizowac jakies sexy w plenerze i moze trafimy na jakiegos zapalonego koniobija.
pkt 1 - kogo to nie kreci? od takich niewinnych jak ¨spusc sie na mnie¨, ¨zalej mnie¨, ¨dojdz mi na twarz¨ poprzez ostrzejsze ¨chcesz patrzec jak rucham innego?¨ ¨a co jak mu dam bez gumki i wystrzeli we mnie? bedziesz chcial mi wlozyc w taka zalana cipke?¨ po juz absolutne hardkory jak np wczoraj, kiedy ja bylem w niej a ona zdawala mi relacje z sexu z kochankiem z ktorego wlasnie wrocila.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Ja lubię mówić że - zaraz ja wypieprzymy i że musi nas zadowolić, że zaraz wejdzie w nią nowy kutas. Czy chce go poczuć? Zaraz ostro cię wyrucha. Masz być naszą suczką.
 

Danio100

Cichy Podglądacz
Co lubią usłyszeć Panie w łóżku na temat że jest z nami jeszcze jedna kobieta.
Ze ona zaraz wyliżę wasza cipkę czy bardziej że mój kutas wejdzie zaraz w jej cipkę a ty będziesz mogła temu się przyglądać a spuszczę die w nią to dam ci swojego kutasa do ust żebyś mogła poczuć smak jej cipki. Co was panie bardziej kręci?
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
ja lubię jak moja żona podczas sexu mówi mi jak to z niej kurwa i dziwka, albo że chce być mocno wyruchana, abo wypina dupcię i mówi mi że mam ją wylizać i wyjebać jak sukę i najlepsze: że chce obciągać mojego kutasa i mam się spuścić jej na twarz, że chce poczuć moją spermę
 

Kogucik69

Podrywacz
Gdy moja partnerka ujeżdżasz mnie lubię mówić do niej : rżnij swojego misiaka, mocno, szybko tak jak lubisz. Ależ to na nią działa 🙉🙉 widzę jak zbliża się Mega orgazm ❤️❤️
 
Mężczyzna

PerwersPiss

Cichy Podglądacz
a i jeszcze takie które też bardzo lubię, kładzie się na plecach rozkłada nogi, rozciąga cipkę i mówi: wsadź mi go rozjeb moją pizdę swoim kutasem chcę być rozjebana na maksa
Fajną masz żonkę, też lubie tak świntuszyc ostro z partnerką. Wyzywać ją że jest dziwką, suką kurwą, puszczalską szmatą, że zaraz ją wyjebie w tą mokrą pizdę, a ona też tak mówi do mnie, wulgarnie i ostro.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry