• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

⚽⚽♥️Świat kibica ♥️⚽⚽-zamknięty

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Fakt, nie na temat, ale właśnie w tym leży przyjemność przebywania na forum na którym żaden mod nie przeszkadza w rozmowie.
Plus dla tego miejsca.

Kultura FC Bayern 🙂
To, ze klub jest klubem piłki nożnej, to wiesz.
I wiesz, ze tak jak każdy klub na świecie, tak i FCB jest powodem do regionalnej dumy i urażenie kibica lub kibola jest odbierane jako śmierteln obraza, ba, mało tego, to jest dożywotnią obraza i tego nikt nigdy nie zapomni. Amen.
Obojętnie czy jest to Prószków, czy Monachium, kibice wszędzie są tacy sami i sa integralna częścią kultury kibica piłki nożnej.
Helene pierwszy raz paskudnie podpadła kibicom na stadionie Aliianz Arene, kiedy w przerwie meczu zaśpiewała jakieś tam smętne kawałki, bo i nic więcej nie potrafi, i tym samym poważnie zakłóciła boska atmosferę meczu i rozmów o meczu. Śmiertelny błąd.
Do tego demontaż jej trybuny przedłożył czas przerwy...
Reakcja kibiców była jednoznaczna: ponad 75 tysięcy wygwizdało, wywylo jej występ.
Drugim niewybaczalnym potknięciem Helene był koncert w Monachium na którym w pewnym momencie pokazała się na scenie z szalem BVB Dortmund... Szok na sali! I to był gigantyczny ćwiek do jej trumny!
Bo tego żaden kibic bez względu czy jest w Szwajcarii, czy w Austrii, czy w Bawarii nigdy jej nie zapomni. Nigdy!

W najbliższym czasie postaram się o linki do filmów z potknięciami Helene.

Aha, gwoli ścisłości, nie jestem kibicem piłki nożnej, dla mnie w porównaniu z hokejem na lodzie, piłka jest nudna.
Gole Lewego są ok, ale reszta...
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Futbol to cos czym jestem przesiakniety od dziecka. Zarowno w kwestii czysto sportowej jak i kibicowskiej ( kibolskiej i ultras rowniez ). Szczegolnie niemiecki futbol klubowy ( polski tez ) poniewaz jestem fanatycznym kibicem pewnego klubu od 1996 roku. Nie bede tu mowil jaki to klub poniewaz to nie miejsce na takie dyskusje. Powiem tylko ze to prawdziwa kibicowska milosc na cale zycie ( obecnosc w fanklubie, czeste wyjazdy na mecze itd ). I nie jest to Bayern. Dodam ze do Bayernu nie mam nawet grama szacunku ale w szczegoly nie bede tu wchodzil poniewaz to wypadkowa 24 lat mojego kibicowania. Sytuacje ktore wymieniles sa mi doskonale znane. Ale bylem ciekawy Twojego zdania dlatego zapytalem 🙂 Nie spodziewalem sie po prostu ze na forum o takiej tematyce znajdzie sie ktos biegly w tak bliskim mi temacie ( a zarazem tak odleglym od "rdzennej" tematyki forum ).
Pozdrawiam 😉
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie spodziewalem sie po prostu ze na forum o takiej tematyce znajdzie sie ktos biegly w tak bliskim mi temacie ( a zarazem tak odleglym od "rdzennej" tematyki forum )...
Kto z nas napisze do Konik121 z prośba o nowy temat o piłce wszelakiej? Ty, czy ja?
Mamy tutaj zatrzęsienie erotycznych tematów z jednozdaniowymi wpisami z których nic nie wynika, mam na myśli zero możliwości podpięcia się do wpisu. Fakt, robią frekwencje, ale jednak nie wywołują u czytelnika większego zainteresowania i ewentualnie "koniecznosci" skomentowania treści postów. Bo i co odpowiedzieć facetowi, który pisze, ze ma krzywego kut... i co ma z nim zrobić?
Nie wiem jak Ty, ale ja mam tylko jedna odpowiedz: połóż na kowadle i walnij go kilka razy młotem, może się wyprosci. A raczej miałbym, bo przecież nie powiem mu tego.
Jestem przekonany, ze temat piłki nożnej i nie tylko nożnej, przyczyni się do uatrakcyjnienia pobytu na forum. Bo jednak nie każdy z nas żyje tylko i wyłącznie erotyką.
Problemem może stać eis konieczność utrzymania poziomu rozmów, bo jednak występują spore różnice w ocenie klubów w oczach kiboli, ultras i kibiców. Ale to jest już kłopot Konik121, a nie nasz 🙂
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Mamy tutaj zatrzęsienie erotycznych tematów z jednozdaniowymi wpisami z których nic nie wynika, mam na myśli zero możliwości podpięcia się do wpisu. Fakt, robią frekwencje, ale jednak nie wywołują u czytelnika większego zainteresowania i ewentualnie "koniecznosci" skomentowania treści postów. Bo i co odpowiedzieć facetowi, który pisze, ze ma krzywego kut... i co ma z nim zrobić?

😆🤣
Co do nowego tematu o piłce nożnej czy ogólnie o sporcie to zdecydowanie jestem na tak. Pytanie tylko, czy my dwaj nie bylibyśmy jedynymi osobami udzielającymi się w takim temacie.
No i kwestia różnic w ocenie klubów itd. o czym wspomniałeś. Różnice zdań byłyby zapewne nieuniknione. Z tego powodu specjalnie w poprzednim poście nie napisałem komu kibicuje ;) Ale tak jak mówisz, to już nie nasz problem :D
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Chlopaki, nie ma problemu z tym aby off topie powstał tematy o piłce. Sam jestem kibicem i z pewnością będę aktywnie w nim uczestniczył. Dajcie mi nieco czasu, ogarnę się i założę temat. Na dniach wraca liga mistrzów więc będzie o czym pogadać ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chlopaki, nie ma problemu z tym aby off topie powstał tematy o piłce. Sam jestem kibicem i z pewnością będę aktywnie w nim uczestniczył. Dajcie mi nieco czasu, ogarnę się i założę temat. Na dniach wraca liga mistrzów więc będzie o czym pogadać ;)
No, kuźwa! Dzieki.
Pierwszy raz od 20 lat napisze komuś: jesteś Wielki, konik!
🙂

Tja, i jeśli mogę prosić, przenieś piłkarskie wpisy nowe miejsce, tak abyśmy nie zaczynali od początku, ok?
W ramach "dzięki" zobacz klip z walcem w wykonaniu kompani tańca z Maastrich - zaręczam, ze nie znajdziesz na świecie białogłowy, która by nie ulegała czarowi muzyki ...
Sprawdzone na własnych lędźwiach 🙂

 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
No i gitara 😉 To Konik jak chcesz się wyrobić przed Ligą Mistrzów to musisz się pośpieszyć bo jutro już wraca, a Liga Europy już wróciła wczoraj 🙂
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych.
–Ostatni cesarz futbolu Franz Beckenbauer

Oficjalnie otwieram forumowy kącik kibica piłki nożnej ⚽
Jest to miejsce w którym będziemy dzielić się pasją do sportu który pokochały miliony ludzi na całym świecie. Sprawy bieżące, dyskusje, historia naszej pasji, ulubione kluby... Miejsce dla pań i panów, fanów oraz tych którzy chwili by zrozumieć skąd bierze się skala fenomenu piłki. Zapraszam ;)
P. S.
Nie wiesz co to jest spalony? Spokojnie, chętnie Ci wytłumaczymy ;)
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry