• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Striptiz

Status
Zamknięty.

Kociak

Cichy Podglądacz
Hej.Mój facet zażyczył sobie żebym zrobiła mu striptiz,a ja nigdy wcześniej tego nie robiłam.Może znacie jakieś fajne stronki z tańcami erotycznymi co bym mogła się trochę poduczyć??
Ruszać się umiem,ale taniec erotyczny to jednak nie jest taka prosta sprawa :oops:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Cała rzecz polega na tym tylko, aby dobrze muzykę dobrać (jakąś spokojną) i umieć się ruszać. Zaczynasz powoli z siebie ściągać ciuszki, ruszać brzuszkiem, można się ocierać o faceta. A chyba dobrze widać co i jak, tak mniej więcej w filmie Striptiz z Demi Moore.
 

Kociak

Cichy Podglądacz
No widzisz to jednak nie jest az takie proste jak Ci sie wydaje.
Chociaż z drugiej strony muszę znaleźć odpowiednią piosenkę...Może masz jakiś pomysł :D ??
 

Mere

Seks Praktykant
Muzyka może spokojna, ale z powerem :wink: np. Joe Cocker i jego utwór wykorzystany w filmie "9 i pół tygodnia", najlepiej taka, która działa na Ciebie pobudzająco i podniecająco, może jakieś afrykańskie albo latynoskie rytmy?
A co do ruchów, to najlepiej być spontanicznym i naturalnym. W końcu to Twój ukochany :)
Ja kiedyś o mało się nie wywróciłam na swojego narzeczonego, ale był ubaw :D
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hehe a moja Ukochana w trakcie striptizu też podobnie miała :p Stanęła na mojej nóżce i też mało bęc nie było :p Ale przeżycie niezapomniane.
Słuchaj co do muzyki to Ci nie doradzę, powiem tyle, najlepiej jakaś spokojna, ale głównie musi Tobie pasować, bo to Ty będziesz się ruszać do jej rytmów. Napewno odpada jakieś techno, rock itp.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
No zależy :p Ja wiem, że mnie by nie kręciło, jakby moja Ukochana robiła striptiz pod rocka, ale nie mówię, że się komuś innemu się nie spodoba.
Trzeba poeksperymentować :roll:
 

Kociak

Cichy Podglądacz
dzięki za pomoc...Wybrałam stary utwór Freedom Willimas"Gonna make You sweet"...Do spokojnych raczej nie należy,ale za to jaki power:D
No ja się nie wywróciłam,he he...na szczęście...a reakcja mojego faceta...mmrrr...Chyba to powtórzę za jakiś czas,a jak:-D
 

tarsha

Cichy Podglądacz
tak czytam i czytam , wiecie ostatnio był u mnie mój a ja słuchałam akurat piosenki z króla lwa, nie pamiętam tytułu, ale ja zrobiłąm maly szołik mojemu lubem to tak go za murowało, że potem do łóżka nie zdąrzyliśmy nawet dość tzn, poźniej tak , :oops: :oops: na mojego to chyba te ponczochy i pas do nic tak działa:p
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Striptiz żony Opowiadania erotyczne 2
P Taniec GO-GO a striptiz - różnice Seks 6
J Jak zrobić męski striptiz? Fantazje erotyczne 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry