• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stresujące okoliczności i brak silnej erekcji (19 lat)

Szczekacz

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich na forum!
Zaczynajac od poczatku, mam pewien problem. Przez wiekszosc czasu sie masturbowalem, dosyc duzo, odkad jestem z moja dziewczyna, kilka miesiecy juz, nie robie tego, bo poprostu nie moge (ah ta wiernosc)....I ostatnio postanowilismy ze posuniemy sie dalej, i chcielismy sie kochac, ale wpewnym momencie zorietowalem sie ze nie moze mi "Stanac" znaczy sie nie tak jak bym tego chcial, wydaje mi sie ze problemem moze byc to ze jej rodzice byli za sciana, i poprostu sie denerwowalem, bo jak by weszli to by nie bylo za milo. W kazdym razie troszke sie przestraszylem i nie wiem czy to moja wina, ze kiedys dnie spedzalem na masturbacji i jestem sobie sam winien, czy moze to wlasnie ten stres ? Mam 19 lat, i nie mam zamiaru przyjmować viagry w tym wieku :( ......moze mi ktos pomoc ?
Wykluczam to ze ona mnie nie zadawala, bo jest wspaniala i wogóle cudowna, wine raczej trzymam po swojej stronie.
Pozdrawiam....



Przepraszam za bledy ......dyzlekcja
 

madzia

Podrywacz
mi sie wydaje że to przez stres :) Spróbujcie jeszcze raz, najlepiej jak nie będzie rodziców w domu... pełen luz...
 

Ewelina19

Cichy Podglądacz
dokładnie najlepiej jest gdy za scianą nie ma nikogo bo stres potrafi zepsuć wszytsto i wtedy czar pryska
 

Szczekacz

Cichy Podglądacz
Dzieki za odpowiedzi, spac normalnie nie moge :p
Zobaczymy jak to bedzie :)

Jak ktos ma jeszcze jakies rady to chetnie wyslucham :D

Dzikie raz jeszcze.
 

madzia

Podrywacz
Ja nie mówię bo mi tez oni nie przeszkadzaja, ale piszę czym mógł byc ten probloem spowodowany tym bardziej że to 1 raz... poza tym sam Szczękacz napisał, że się denerwował...
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Heh, według mnie starzy za ścianą to nie są optymalne warunki, oczywiście jak na pierwszy raz :p bo potem to już można eksperymentować :)
 

Kamcia

Cichy Podglądacz
Zawsze można drzwi na klucz zamknąć ;)
ale stresik i tak zostaje bo a noz widelec im sie zachce przyniesc jakaś cherbatke czy cos takiego .... a wtedy to trzeba szybciutko w ciuchy wskakiwac :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
No a jesli nie ma mozliwosci zamkniecia drzwi a mamusia przyniesie herbatke to moze byc ciekawie :p ale najlepiej bez nikogo za sciana wtedy mozna sie odprezyc i cieszyc chwila :)
 

kojot71

Cichy Podglądacz
Pierwszy raz powinien byc w warunkach zupelnie bezstresowych. Powinniscie miec chate wolna na kilka godzin zeby spokojnie sie przygotowac i miec swiadomosc ze nikt wam nei przeszkodzi. A co do erekcji, albo jej braku :wink: normalka, w koncu sie uda, probojcie, probojcie, mosisz sie przelamac i SIE NIE PODDAWAC!!
 

Szczekacz

Cichy Podglądacz
kasiulla napisał:
no to można mamusię zaprosić do trójkącika :p wielu facetów marzy o seksie z dwoma partnerkami :D

Nigdy wzyciu bym sie nie podzielil znikim moja parnerka nawet jezeli byla by to kobieta. I mysle ze moje slonce tez nie by sie mna nie chcialo dzielic :)
 

Szczekacz

Cichy Podglądacz
Minelo juz kilka nocy od tamego razu, porozmawialismy, i piescilismy sie nie raz, i wszystko bylo OK!! :) ale jeszcze tego nie roblismy, jedziemy na narty za 2 tygodnie razem, i mysle ze tam sie to wydarzy :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry