• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stosunek przerywany

Status
Zamknięty.

mmmisio

Cichy Podglądacz
witam :))
mam takie pytanko...wiem ze zaraz powiedziecie ze bylo to juz poruszane iles tam razy, ale pisze tu po raz pierwszy. wiec: kochalem sie ze swoja dziewczyna bez gumki, jak byla pierwszy dzien po okresie. nie skonczylem w niej, to bylo tylko kilka pchniec i koniec. wiem ze plyn ejakulacyjny zawiera jakies tam ilosci sladowe plemnikow, ale czy jest duze prawdopodobienstwo jej zajscia w ciaze?? dzieki za odpowiedzi :))
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Moim zdaniem nie jest wielkie, ale czy nie łatwiej jest zainwestować te choćby 3 zł w prezerwatywę i być potem pewnym ?? Jak to było podkreślane kilka razy, lepiej myśleć przed niż po.
 

gonia

Erotoman
Po co mamy, sie oszukiwać wszyscy doskonale wiedz aze zawsze istnieje jakieś ryzyko po prostu jest ono różne wiec nie można napisać "nie masz sie, czym martwic"
Właśnie wiele par, które stosują sie do kalendarzyka maja później dzieci, bo myśleli ze oni wiedza, kiedy sa dni płodne a kiedy nie itd. bezsens i bezmyslne podejscie :>
 

ted

Biegły Uwodziciel
Wiem ze prezerwatywy to niby kiepska antykoncepcja ale ja stosuje ja od paru ladnych lat i tatusiem nie jestem a kochamy sie z dziewczyna w dni plodne i nie plodne wedlug tego kalendarzyka. No chyba ze ktoros z nas jest bezplodne :wink:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry