• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stópki są ekstra!

Przemek 92

Seks Praktykant
Stópki to temat rzeka dla mnie ;D A co na nich?! Dla mnie nie ważne co założysz, ważne by nie zapomnieć o bucikach;) Wylizać podeszwy, obcasy i środek ;) Poczuć ich zapach po całym dniu na nóżkach :D Kopanie po jajkach, wciskanie obcasów w kutasa, deptanie go nimi :D Kocham wchodzić pod pantofel! :D zniewolenie wysokimi obcasami ;)
 
Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
Tak zupełnie przypadkowo, dzisiaj siedziałem 40 minut w zaparkowanym samochodzie przy przedszkolu.
Do przedszkola wchodziły "mamy", a że ja jestem fetyszystą stópek, więc na każdą zwracałem uwagę - wiadomo pod jakim kontem.
Od pewnego momentu zacząłem liczyć.
Weszło 27 mam.
Wszystkie miały odkryte stópki.
Wszystkie były w sandalkach.
Tylko jedna była w seksownych sandałkach - pozostałe w praktycznych i wygodnych.
Wszystkie MAMY miały pomalowane paznokietki na czerwono!!!!
27 par stópek - wszystkie w sanadałkach - wszystki paznokietki pomalowane na czerwono.
BRAWO wszytskie MAMY!

A swoją drogą, dlaczego ani jedna mama nie miała czarnego, białego lub innego koloru lakieru?
Ładnie dzisiaj zacząłem dzień.
 

XDick

Cichy Podglądacz
Stópki są najlepsze, ja uwielbiam ogólnie nogi zaczynajac od tyłeczka i na stopkach kończąc (oj tak skończyć na stopkach🤤) uwielbiam stopki lizać i międzyczasie głaskać i całować łydki. Często na mieście nie mogę się powstrzymać żeby nie patrzeć na śliczne stopki w klapkach albo sandałach, a na plaży to już hoho
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry