• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

soft cuckold

Mężczyzna

trzynastepietro

Cichy Podglądacz
Od pewnego czasu fantazjuję, aby publicznie pokazac komuś jak wielbię swoją Panią, jednocześnie pokazując jak jestem uległy w stosunku do niej. Zależy mi także na tym, aby w tym czasie moja Pani czuła się jak księżniczka, a ja jak tzw. uległy.
Planujemy wspólny wyjazd. Chcieliśmy go zorganizować na koniec wakacji, ale niestety się nie uda. Więc planujemy wyskoczyć w zimie do ciepłych krajów. Wyjazd najprawdopodobniej będzie trwał 7,8 dni. Pierwszą połowę tego wyjazdu planujemy poświęcić właśnie na realizację mojej fantazji. Oczywiście moja Pani z wielką przyjemnością uczyni to, o co ją poprosiłem, bo to zapewne dostarczy jej także wielu pozytywnych emocji. A mianowicie:
Chcemy aby przynajmniej przez pierwszą połowę wyjazdu wszyscy uczestnicy, czy mieszkańcy hotelu mogli się zorientować kim jesteśmy. Moja Pani ma być Boginią, a ja jej uległym sługą. Wstępnie planujemy wykorzystać kilka wątków, które podam poniżej:
– wszystkie bagaże noszę ja
– przy wyjściach wieczornych noszę Pani torebkę, chyba, że zechce nieśc ją sama (czego akurat nienawidzę, bo… uważam, że facet z damską torebką wygląda co najmniej śmiesznie,
– jeżeli wybieram się z Panią na zakupy, to noszę je ja
– na plaży lub przy basenach masuję Pani stopy, a także je całuję
– trzymam np. na klęczka kosz z owocami dla mojej Pani (Pani w tym czasie leży na leżaku i popija drinka)
– jeżeli Pani sobie zażyczy wachluję ją, lub kremuję jej ciało
– jeżeli Pani zechce, siedzę przy jej leżaku, w ubraniu, lub kąpielówkach i mam zakaz wchodzenia do wody, lub Pani mnie wysyła abym sprawdził temperaturę wody
– pod spodenkami kąpielowymi noszę damskie stringi, lub przy wyjściu do miasta mam założone różowe stringi do lnianych spodni
– perfumuję się damskimi perfumami
– Pani któregoś dnia, maluje mi paznokcie u dłoni i stóp, lub każe mi je pomalować
-Pani decyduje kiedy mogę się załatwić (zawsze muszę pytać o zgodę i niekoniecznie Pani musi ją wyrazić), jeżeli nie wytrzymam, zrobię coś w spodnie
– śpię przy łóżku Pani, więc zapewne na podłodze
– zaraz po przyjeździe sprawdzam czystość sedesu. Musi być on idealnie czysty. A na dowód tego, że tak jest, po wyczyszczeniu go, muszę oblizać go swoim psim językiem (mam już pewne doświadczenie w czyszczeniu sedesu, bo moja Pani zechciała mnie w tym temacie wyszkolić)
– noszę pas cnoty z metalową kłódką, żeby było słychać jak obija się ona o pas
– Pani posuwa mój tyłek kiedy tylko ma na to ochotę
– przynoszę Pani drinki lub jedzenie
– w restauracji hotelowej jem tylko to co moja Pani pozostawi na talerzu. I jak Pani nie poprosi, żebym usiadł z nią przy stoliku, siedzę zawsze obok
– jeżeli Pani nawiąże z kimś rozmowę lub jakiś kontakt, może traktować mnie tak, jakby mnie tam nie było. Chyba że zażyczy sobie drinka lub coś do picia czy jedzenia, zawsze może mnie po to wysłać
– kiedy tylko Pani zechce mam zakaz odzywania się, aż do odwołania
– dbam o to , aby moja Pani miała minimum trzy orgazmy dziennie
– ja piję tylko wodę
– spermę łykam tylko ja
– piorę codziennie Pani majteczki i strój kąpielowy
– w pokoju w obecności Pani poruszam się tylko na czworaka, lub siedzę na podłodze, czy leżę
– robie zakupy dla Pani, co tylko sobie zażyczy (oczywiście znając mój budżet)
– codziennie budzę Panią całując jej stopy lub liżąc jej cipkę.
– mam wydepilowane całe ciało na zero, łącznie z włoskami na palcach u stóp
– przynajmniej 3 tygodnie przed wyjazdem mam zakaz orgazmu
– Pani dyscyplinuje mnie jak tylko zechce, lanie po tyłku, ciele, czy jajach
– sikam tylko jak pies lub kobieta, czyli albo na czworaka podnosząc nogę, albo na siedząco lub kucaka
– jedzenie na talerz Pani nakładam tylko ja. Donoszę Pani wszystko do stolika. Jeżli czegoś zabraknie, Pani może mnie wysłać ponownie. Tak samo z napojami
– jeżeli Pani się spodoba taki stan rzeczy, może przedłużyć taką relację na cały nasz wyjazd.
- Pani może przy mnie flirtowac z innymi mężczyznami ( np. trzymamy się za ręce, a ona flirtuje z innym mezczyzną, tak jakbym był powietrzem.
- Także Pani może zostawic mnie przy stoliku i a iśc do baru poflirtowac z jakimś przystojnym mężczyzną.
- może Pani komuś pokazac swoje majteczki lub kusząco oblizywac swoje usta.
- może Pani flirtowac, a mi kazac przynieśc drinki
- Pani „Przypadkowo” ociera się dłonią lub tyłkiem o penisa innego mężczyzny, oczywiście przez jego spodnie.


Wszystkie zadania podane powyżej Pani może zastosować lub nie. Wszystko zależy od niej.
I tutaj potrzebujemy właśnie waszej pomocy. Jeżeli przyjdzie wam do głowy coś, co mogłaby Pani ze mną zrobić, piszcie śmiało w komentarzach. Jeżeli Pani zechce skorzystać z Waszych sugestii, na pewno wszystko tutaj opiszemy.







 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

trzynastepietro

Cichy Podglądacz
Raczej chodzi nam o uzyskanie pikanterii przez prowokację, nie koniecznie chcemy na początku przekraczac granicę i zapraszac kogoś innego do naszego łóżka. Póki co chcemy zobaczyc czy nam się to spodoba
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Pamiętam jak żona cały dzień kazała mi przynosić drinki z baru a ona leżała na lezaczku i się że mnie śmiała a jak już chciała iść do pokój to kazała mi wszystko pozbierać materace, książki i wiele innych rzeczy i biegiem do pokoju ale nie winda tylko po schodach a ona jak dama do windy . Jak już dotarłem na miejsce to dostałem zrypy że tak długo mnie nie było. Kazała mi zwalić sobie konia na kolanach w kiblu , spermę wziąć na rękę i tak czekać za nim ona się wykąpie . Następnie namaczala palce w spermie i smarowała sobie nią sutki a później kazała mi to lizać.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Pamiętam jak żona cały dzień kazała mi przynosić drinki z baru a ona leżała na lezaczku i się że mnie śmiała a jak już chciała iść do pokój to kazała mi wszystko pozbierać materace, książki i wiele innych rzeczy i biegiem do pokoju ale nie winda tylko po schodach a ona jak dama do windy . Jak już dotarłem na miejsce to dostałem zrypy że tak długo mnie nie było. Kazała mi zwalić sobie konia na kolanach w kiblu , spermę wziąć na rękę i tak czekać za nim ona się wykąpie . Następnie namaczala palce w spermie i smarowała sobie nią sutki a później kazała mi to lizać.
Opowiadaj dalej...
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Co tu dalej mówić to najlepsze wakacje na jakich byłem . Każdy dzień był inny nie mogłem dochodzić do orgazmu bez pozwolenia . Raz kazała mi siedzieć na plaży w słońcu a sama poszła do baru i piła zimne drinki i flirtowała z barmanem a ja tak siedziałem i z daleka na to patrzyłem, miałem założony pas cnoty więc nic nie mogłem bez zezwolenia robić . Poszliśmy na kolację w hotelowej restauracji ale ja nie mogłem nic jeść tylko latałem i przynosiłem kawkę owoce itp a jak pani zjadła to nie pozwoliła pani sprzątającej nic pozbierać tylko ja musiałem to zrobić i wszyscy to obserwowali. Następnego dnia miałem szczęście nie włożyć w tyłek korek analny taki co wibruje i jest na wifi pani sterowała nim z telefonu kazała mi siedzieć w pokoju i jak coś czciala to włączała wibrator i ja miałem do nie biegać po schodach z 5 piętra bo winda nie była dla mnie wzywała mnie tak z 10 razy po drinka po to żeby wyrzucić papierek albo pocałować w rękę i znowu do pokój na kolana przed kiblem musiałem siedzieć a pani mnie raz sprawdziła czy tak klęczę bez zapowiedzi i powiedziała że źle to robię usiadła na kiblu przede mną i robiąc siku kazała się lizać a następnie rozsypała na siemi jakiś groch czy coś takiego i położyła na to szmatkę mokra i na tym miałem klęczeć .
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Co tu dalej mówić to najlepsze wakacje na jakich byłem . Każdy dzień był inny nie mogłem dochodzić do orgazmu bez pozwolenia . Raz kazała mi siedzieć na plaży w słońcu a sama poszła do baru i piła zimne drinki i flirtowała z barmanem a ja tak siedziałem i z daleka na to patrzyłem, miałem założony pas cnoty więc nic nie mogłem bez zezwolenia robić . Poszliśmy na kolację w hotelowej restauracji ale ja nie mogłem nic jeść tylko latałem i przynosiłem kawkę owoce itp a jak pani zjadła to nie pozwoliła pani sprzątającej nic pozbierać tylko ja musiałem to zrobić i wszyscy to obserwowali. Następnego dnia miałem szczęście nie włożyć w tyłek korek analny taki co wibruje i jest na wifi pani sterowała nim z telefonu kazała mi siedzieć w pokoju i jak coś czciala to włączała wibrator i ja miałem do nie biegać po schodach z 5 piętra bo winda nie była dla mnie wzywała mnie tak z 10 razy po drinka po to żeby wyrzucić papierek albo pocałować w rękę i znowu do pokój na kolana przed kiblem musiałem siedzieć a pani mnie raz sprawdziła czy tak klęczę bez zapowiedzi i powiedziała że źle to robię usiadła na kiblu przede mną i robiąc siku kazała się lizać a następnie rozsypała na siemi jakiś groch czy coś takiego i położyła na to szmatkę mokra i na tym miałem klęczeć .
Z tym wibrującym korkiem analnym świetny pomysł 👌 I podoba mi się jeszcze bardzo jak pani robiła siku i kazała ci lizać...
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Co tu dalej mówić to najlepsze wakacje na jakich byłem . Każdy dzień był inny nie mogłem dochodzić do orgazmu bez pozwolenia . Raz kazała mi siedzieć na plaży w słońcu a sama poszła do baru i piła zimne drinki i flirtowała z barmanem a ja tak siedziałem i z daleka na to patrzyłem, miałem założony pas cnoty więc nic nie mogłem bez zezwolenia robić . Poszliśmy na kolację w hotelowej restauracji ale ja nie mogłem nic jeść tylko latałem i przynosiłem kawkę owoce itp a jak pani zjadła to nie pozwoliła pani sprzątającej nic pozbierać tylko ja musiałem to zrobić i wszyscy to obserwowali. Następnego dnia miałem szczęście nie włożyć w tyłek korek analny taki co wibruje i jest na wifi pani sterowała nim z telefonu kazała mi siedzieć w pokoju i jak coś czciala to włączała wibrator i ja miałem do nie biegać po schodach z 5 piętra bo winda nie była dla mnie wzywała mnie tak z 10 razy po drinka po to żeby wyrzucić papierek albo pocałować w rękę i znowu do pokój na kolana przed kiblem musiałem siedzieć a pani mnie raz sprawdziła czy tak klęczę bez zapowiedzi i powiedziała że źle to robię usiadła na kiblu przede mną i robiąc siku kazała się lizać a następnie rozsypała na siemi jakiś groch czy coś takiego i położyła na to szmatkę mokra i na tym miałem klęczeć .
Lizanie podczas sikania to fajna zabawa
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Moja pani a zarazem żona często każe mi klęczeć w trakcie robienia sików w toalecie robię jej często minete a dodatkowo robię za papier toaletowy. A wracając do Turcji i naszych wspólnych wakacji w którymś momencie przyszła środa i żona rano mówi do mnie kochanie dzisiaj środa dzień loda, ucieszyłem się bo myślałem że w końcu ściągnie mi pakt cnoty i pozwoli na przynajmniej zrobienie sobie dobrze ale moja pani wymyśliła coś innego powiedziała jest rano to idę jeszcze na dwie godzinki spać a ty załóż spodenki i idź poszukaj jakiegoś mężczyzny któremu będziesz mógł zrobić loda masz do dyspozycji wszystkich mężczyzn w hotelu chyba kogoś znajdziesz pomyślałem jestem heteroseksualny ale dla mojej ukochanej zrobię wszystko i pobiegłem na zewnątrz ale to nie było takie proste żeby znaleźć jakiegoś mężczyznę zwłaszcza że nie znam języka po około półtorej godziny pani wezwała mnie z powrotem do pokoju używając korka analnego i powiedziała że jak nikogo nie znalazłem to mam pecha będe miał karę , i zapytała czy jak byłeś na zewnątrz robiłeś siku albo kupk? odpowiedziałem oczywiście że nie nie mogłem tego robić bez jej zezwolenia nie mogłem tego robić też w toalecie w pokoju mogłem to robić tylko i wyłącznie w toalecie na zewnątrz i za jej pozwoleniem. Ona na to mówi okej więc ubierz się i idziemy na śniadanie chyba wytrzymasz odpowiedziałem że troszkę mi się chce ale dla niej zrobię wszystko w końcu miałem w tyłku korek. Na śniadaniu moja pani mówi żebym jej przyniósł kawę coś do jedzenia oczywiście usługiwałem jej cały czas po czym ona odpowiedziała usiądź na chwilę i przynieść dwie szklanki mleka oczywiście moja pani odpowiedziała i poleciałem po mleko stało koło ekspresu do kawy następnie moja pani mówi masz wypić dwie szklanki mleka w tym momencie doskonale wiedziała co mnie czeka jak wypije mleko zawsze po mleku strasznie chciało mi się do toalety na dwójeczkę. Po wypiciu tych dwóch szklanek mleka moja pani bardzo długo jadła śniadanie i Piła na nim pyszną kawę a ja musiałem siedzieć i czekać i myślałem że mnie skręci tak mi się chciało do toalety w końcu moja pani wstała i powiedziała idziemy ty schodami na piąte piętro a ja windą masz 3 minuty na poranną toaletę biegiem.
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Jak wróciłem do pokoju kazała mi się wykąpać umyć korek analny, i przyjść na kolanach do niej z korkiem w ustach, korek był w kształcie penisa i nie był mały ale zrobilem co kazała pani skleiła mi w około głowy ten korek tak żebym nie mógł wypluć i powiedziała teraz pomóż ubrać mi się strój robiłem to co rano po prostu musiałem nałożyć jej majteczki i stanik następnie powiedziała ty tutaj musisz zostać włączając wibracje w korku a ja idę się opalać nie wiem kiedy wrócę i za ile czasu a ty w tym czasie masz ssać korek może nauczysz się w końcu jak robi się loda w końcu jest środa i włączyła wibrację na stałe i wyszła ja miałem kleczeć jak zwykle przed toaletą z korkiem przyklejonym to w ustach i czekać na dalsze dyspozycje pani powiedziała że jak wibracja się wyłączy to mam do niej przyjść oczywiście wyciągnąć go z ust i włożyć w jego stałe miejsce. Jak tak zostawałem w pokoju zawsze się bałem że przyjdzie sprzątaczka i mnie takim stanie zastaw zazwyczaj wystawiałem karteczkę że nie potrzebujemy sprzątania przecież zawsze ja to robiłem ale w tym momencie musiałem to zrobić z korkiem w ustach i nie było to łatwe żeby mnie nikt nie zauważył ale jakoś się udało przecież nie mogłem prosić mojej żony żeby ona to zrobiła. Żona wróciła do pokoju po jakiejś godzinie po prostu zachciało jej się siku usiadła przede mną i zaczęła siusiać kazała mi włożyć głowę do sedesu oczywiście wykonałem to polecenie robiłem to wielokrotnie wyłączyła korek i powiedziała że teraz będę leżał z nią na leżaku pomyślałem to niemożliwe przecież te leżaki nie są dla mnie kazała mi się ubrać w slipki umyć twarz zlizać wszystko co zostało na jej cipce i pójść z nią na basen hotelowy. Oczywiście ona zjechała windą a ja musiałem zejść z schodami ze sobą musiałem wziąć jej książkę do czytania materac dmuchany i jakieś inne gadżety. Na dole okazało się że wszystkie leżaki dookoła mojej pani są zajęte tylko jej był wolny więc powiedziała ojej nie ma dla ciebie wolnej koleżanka będziesz musiał usiąść koło mojego co najgorsze leżeli koło nas też Polacy bałem się że moja pani nie będzie przy nich się czaiła różnymi poleceniami tak też było kazała mi od razu iść po drinka a jakieś orzeszki i parę innych rzeczy do baru oczywiście poleciałem bez chwili wahania a następnie powiedziała teraz masz iść i wejść do basenu i siedzieć tam i cieszyć się wakacjami i nie możesz z niego wychodzić jak ci nie pozwolę oczywiście wykonałem to polecenie i musiałem w tym basenie siedzieć i patrzeć na moją panią jakieś 3 godziny chyba do obiadu. Jak tak siedziałem w tym basenie moja żona zaczęła rozmawiać z tymi Polakami którzy leżeli obok niej na leżaku oni zaczęli się pytać skąd jesteśmy na ile przyjechaliśmy ona powiedziała że jesteśmy spod Wrocławia i mamy co roku takie cudowne wakacje pan który leżał z małżonką zapytał czemu mąż nie wychodzi z basenu a ona zaczęła mu opowiadać że jestem wstydliwy i w ogóle ze mnie jakaś taka ciapa cały czas bym nic nie robił tylko siedział w basenie na tym ucięli rozmowę ten facet do końca dnia jakoś tak dziwnie się na mnie patrzył wcale mu się w sumie nie dziwię siedziałem w basenie bez ruchu patrząc na swoją żonę przez 3 godziny.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Mądra Pani to taka, która wskazuje swojemu mężczyżnie jego miejsce w układzie. Domaga się okazywania sobie naleznej jej czci i zaspakajanie jej w sposób który uzna za stosowny. Natomiast wydawanie i żadanie realizacji poleceń i kaprysów z narażeniem zdrowia swego mężczyzny budzi uzasadnione przypuszczenie, że jest potencjalnie niebezpieczna.;):LOL:
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry