• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Showup kto z was tam zagląda

M

Mastus

Guest
Hej kto z was korzysta z Showupa? Robicie tam pokazy? Macie jakieś doświadczenie z tego typu zabawami?
 

chrupka

Biegły Uwodziciel
słyszałam o tym, kupuje się jakieś pokazy za żetony ale takie coś nie kręci mnie za grosze bo wątpię aby jakaś panienka wzbogaciła się tam
 

MarekP

Nowicjusz
Ja korzystałem ale jako klient - pokazów nie robiłem :) Kiedy kilka lat temu trafiłem na ten portal to byłem nim podjarany - fajne laski, czat, przyzwoita atmosfera. Wykupiłem pokaz - byłem zadowolony, więc wykupywałem u innych lasek też. A później coś zaczęło się psuć - co fajniejsze dziewczyny pouciekały a zostały tylko niedobitki nastawione głównie na żetony. Nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie fakt, że co lepsze laski mają wysokie ceny - często standardowy pokaz kosztuje 500 żetonów a to w przeliczeniu na złotówki koszt 88 zł. To już lepiej 2x uzbierać i pójść za 150 zł do dziewczyny z roksy (tylko dobrej dziewczyny, bo z nimi też bywa różnie). Choć nie powiem, na showup.tv jest/była (nie wiem czy nadal) tak seksowna kobieta z takim ciałem, że jak ubierze sukienkę z dekoltem, założy nogę na nogę to po prostu wymiękam... ciało jędrne, gładkie, biust jędrny, dekolt - normalnie brak słów... ale to wyjątek od reguły niestety.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Lubię i czasem zaglądam. Na początku tylko oglądałem, ale zacząłem się też pokazywać na privach. Ogólnie fajna zabawa, ale ceny od jakiegoś czasu są kosmiczne. 90 złotych za 10 minut zabawy to przegięcie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Showup wspolny Ogłoszenia 0
C Pokaz erotyczny dla pań na Showup lub skype Ogłoszenia 0
KuUciesze Showup? Ogłoszenia 0
M Wspólny występ showup itp. Ogłoszenia 0
M Wspólne występy na showup.tv Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry