• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z ciocią

Mężczyzna

Rx23

Cichy Podglądacz
Cześć! Mam 20 lat i bardzo pociąga mnie moja 35 letnia ciotka, czuję że jest mną zainteresowana, kładzie rękę przy moim Dicku i przytula się. I teraz najważniejsze pytanie, jak do niej zagadać żeby ją bzyknąć?
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Cześć! Mam 20 lat i bardzo pociąga mnie moja 35 letnia ciotka, czuję że jest mną zainteresowana, kładzie rękę przy moim Dicku i przytula się. I teraz najważniejsze pytanie, jak do niej zagadać żeby ją bzyknąć?
zachowaj się jak mężczyzna, bądź konkretny i inicjatywny ze swojej strony. ;)
 
Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Ja też słyszałem nieraz jak się bzykala mama z kolegą bo sama jest a ciocie weź na spacer i ja przeleć ja bym tak zrobił
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Autorze, ja też mam 20 lat 🤭. Ale to co Ty myślisz to jest odrealnione. Masz za bujną (yy raczej kosmatą) wyobraźnię...
 
Mężczyzna

MaxiPolandBull

Cichy Podglądacz
Osobiście wydaje mi się ze jest to fake, lecz sam mam doświadczenie gdzie byłem świadkiem "dobierania się" cioci z drugiej linii pokrewieństwa do bratanka drugiej linii. Co prawda było to pod wpływem alkoholu ale jednak.
 
Kobieta

Łucja

Cichy Podglądacz
Być może oberwie mi się za to co napiszę, jednak zdecydowałam się wypowiedzieć.
Po pierwsze, nie ma informacji jak dalekie pokrewieństwo łączy pana z ciotką. Historia zna takie związki, są i były częste, więc nie oburzające dla społeczeństwa. Jak stary pryk brał za żonę dwunastoletnią kuzynkę to było ok. A jak młody chłopak mówi że podoba mu się ciotka (ciotką może być i jest także osoba w czwartej linni i dalszej) to już jest faux pas?
To co powiedziałam nie znaczy, że poszłabym do łóżka z siostrzeńcem, jestem normalną osobą. Po prostu może lepiej spojrzeć szerzej nim się kogoś oceni?
A do Ciebie młody mężczyzno mam sugestię, ciotka być może tylko Cię lubi i bez podtekstów położyła dłoń.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry