• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w gumce czy bez, który lepszy i dlaczego?

FabianOlo

Cichy Podglądacz
Pytanie do wszystkich, ale szczególnie dla Pań - jaki sex Wam daje więcej przyjemności: z prezerwatywą czy bez? Proszę też o uzasadnienie swojego wyboru 😉

Jestem ciekawy Waszej opinii i zastanawiam się czy bedzie się pokrywać z moją 😉
Osobiście wolę bez prezerwatywy. Guma w znacznym stopniu ogranicza doznania i powoduje że sex nie daje tyle przyjemności.
Pewnie zaraz usłyszę: ale przyjemność to nie wszystko... a co z chorobami wenerycznymi? a co z niechcianą ciążą?
Moje zdanie:
Choroby weneryczne - mając stałą partnerkę nie ma o to obaw. Poza tym przed rozpoczęciem współżycia zawsze można sobie zrobić badania. Przygodne stosunki - tyko na gumie.
Niechciana ciąża - jest wiele innych metod antykoncepcji dzięki którym można mieć 100% przyjemności i o ciążę się nie martwić. Na tym forum jest wiele wpisów w tym temacie więc tutaj nie będę się rozpisywał 😋

Mężczyzna

Pele

Nowicjusz
Taniej czy drożej ...a co to ma do przyjemności czerpaniej ze stosunku? 🤷‍♂️
Bo spokojna głowa o oszczędności ma również wpływ na przyjemność podczas stosunku :p

Napisałem tak ponieważ chyba wyczerpałeś wystarczająco temat w 1 swoim poście - doznania co tu więcej potrzeba ;)

Mężczyzna

NaWesoło

Seks Praktykant
No jasne że bez. Zdecydowanie lepsze odczucia. W zbroi na Wacławie to raczej na jazdę próbną z nową partnerką

Mężczyzna

xwin1990

Seks Praktykant
Oczywiście, że bez. Jeśli ktoś skacze z kwiatka na kwiatek to może co nieco ryzykować, ale jak się jest z jedną osobą to co tam się może wydarzyć.... :p

Kobieta

Aisog01

Biegły Uwodziciel
Najlepiej by było z prezerwatywą, bo jest gwarancja zdrowia (choroby weneryczne się nie przeniosą). Jest to jakieś szybkie zabezpieczenie przed ciążą (partnerka nie musi się truć hormonami).